Windows Rocking: جان بولتون ترامپ را “معادل سیاسی آشوب های خیابانی” می نامد


جان بولتون ، مشاور سابق امنیت ملی روز یکشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد ترامپ “معادل سیاسی یک شورش خیابانی” است.

بولتون موقعیت خود را برای جیک تاپر از CNN توضیح داد و گفت که او معتقد است ترامپ فهمیده است که او به دلایل قانونی ضرر کرده و به سادگی سعی در ایجاد سردرگمی کافی برای حفظ قدرت دارد. (مرتبط: “چه کسی به اردوگاه های کار اجباری اهمیت می دهد؟”: جیک تاپر دیزنی را به دلیل مولان می سوزاند)

نگاه میکنم:

تاپر با اشاره به اخراج اخراج اخیر و تحولات دیگر در دولت ترامپ ، از بولتون پرسید: “آمریکایی ها چقدر باید نگران آنچه رئیس جمهور می بیند انجام دهد؟”

بولتون شروع کرد: “خوب ، من فکر می کنم بایدن سوگند یاد می کند. فکر می کنم اکنون س realال واقعی این است که ترامپ قبل از وقوع چقدر می تواند صدمه ای وارد کند”. “منظورم این است که ، هم اکنون فکر می کنم ترامپ در حال پرتاب سنگ از پنجره ها است. من فکر می کنم او معادل سیاسی یک شورش خیابانی است. “

بولتون در ادامه درباره چالش های حقوقی مبارزات انتخاباتی ترامپ که تاکنون از دست داده است ، افزود: “من فکر می کنم آنچه او اکنون می خواهد انجام دهد این است که سردرگمی کافی را برای شکستن آنچه” اطمینان “نامیده می شود ، ایجاد کند. به یک بندرگاه امن ”در روند کالج انتخاباتی و فکر می کنم او دعا می کند که به موقع اتفاقی بیفتد. “

تاپر پیشنهاد کرد که ترامپ ممکن است تلاش کند کودتایی بدون خشونت انجام دهد ، اما بولتون کاملاً قانع نشد.

حتما بخوانید:
آیین نامه راهنمایی و رانندگی سال ۱۳۹۵ و تعاریف موجود در آن - یاسا

وی گفت: “من فکر می کنم این اعتبار بیش از حد به ترامپ می دهد.” “من فکر می کنم که او با زمان بازی می کند و امیدوار است که چیزی پیش بیاید که به او اجازه دهد یا دلیل خوبی برای باخت داشته باشد یا از نظر او شاید به هر حال برنده شود.”

در پایان ، بولتون گفت که تنها راه حل واقعی این است که تعداد بیشتری از جمهوری خواهان بیرون بروند و در ملا public عام از ترامپ جدا شوند ، بگویند انتخابات به پایان رسیده است و می گوید ترامپ نماینده حزب نیست.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید