“This Nut Job”: صداهای لیندسی گراهام در انتخاب بایدن برای مدیر OMB نیرا تندن


لیندسی گراهام ، سناتور جمهوری خواه در کارولینای جنوبی ، به “نی آرا تاندن” ، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ، “جو بایدن” که اخیراً انتخاب شده است ، توهین کرد و گفت که آینده این کشور به دو مرحله دوم انتخابات مجلس سنای جورجیا محدود شده است.

گراهام دوشنبه شب در مصاحبه ای در فاکس نیوز گفت: “اگر می خواهید مطمئن باشید که این کار دیوانه وار Tanden قرار نیست مدیر بودجه مسئول مدیریت و بودجه باشد ، پس مطمئن شوید که ما در جورجیا پیروز خواهیم شد.” بایدن روز دوشنبه اعلام کرد که تاندن انتخاب او خواهد بود.

گراهام ادامه داد: “اگر هر دو کرسی در جورجیا را بدست آوریم ، من رئیس بودجه می شوم.” “مدیر OMB برای تأیید دادرسی باید در کمیته بودجه حاضر شود. فکر می کنم سوالات متفاوتی از برنی سندرز بپرسم ، که در صورت پیروزی دموکرات ها در جورجیا رئیس بودجه خواهد بود. “

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=y10LT2SXKUw

تندن ، رهبر اندیشکده چپ میانه ، به دلیل حملات خود در توییتر و بیش از حد مغرضانه بودن و مواجه شدن با یک پروسه تأیید چالش برانگیز ، مورد انتقاد جمهوری خواهان قرار گرفته است. (مربوط می شود: انتخاب یک دولت بایدن که گفته می شود توسط یک خبرنگار لیبرال در قفسه سینه برای پرسیدن س askال در مورد هیلاری کلینتون ضربه خورده است)

در تاریخ 12 نوامبر ، گراهام اعلام کرد که 1 میلیون دلار به جمهوری خواه جورجیا اعطا می کند. کلی لوفلر و دیوید پوردی در این ایالت ، که هر دو نامزد در آن شرکت می کنند ، تصمیم خواهند گرفت که چه کسی اکثریت سنا را داشته باشد. گراهام گفت که او 1 میلیون دلار از مبارزات انتخاباتی خود برای کمک به رقابت های سنا برای کمک به آنها در خارج از “سونامی پول لیبرال” که گراهام می گوید به گرجستان می رود کمک خواهد کرد. (مرتبط: لیندسی گراهام 1 میلیون دلار برای کمک به لوفلر ، پردو در مسابقه سنا در جورجیا کمک خواهد کرد)

حتما بخوانید:
معاون وزیر امور خارجه ریاست اداره سرمایه گذاری های خارجی وزارت اقتصاد را بر عهده داشت

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز شنبه به جورجیا می رود تا اولین راهپیمایی خود را در حمایت از لوفلر و پردو برگزار کند. معاون رئیس جمهور مایک پنس قبلاً برای این جفت سناتور تبلیغات انتخاباتی کرده است و دفتر وی روز دوشنبه اعلام کرد که وی روز شنبه در صحنه پیوستن به ترامپ خواهد بود و روز جمعه یک تجمع انفرادی دیگر در این ایالت برگزار خواهد کرد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید