Super PAC توسط دستیاران ارشد ترامپ برای کمک به جمهوری خواهان در جورجیا راه اندازی شد


دستیاران دونالد ترامپ جونیور یک PAC فوق العاده برای کمک به جمهوری خواهان در پیروزی در یک جفت دور دوم سنای ایالات متحده در جورجیا راه اندازی کرده اند.

کمک مالی PAC سنای ایالات متحده به رهبری آندرو سورابان و تیلور بودوویچ ، دستیاران ترامپ جونیور ، تبلیغات خود را با هدف تشویق رای دهندگان دلسرد شده که از رئیس جمهور دونالد ترامپ حمایت می کنند برای حمایت از جمهوری جورجیا سن ، آغاز خواهد کرد. دیوید پوردو و کلی لوفلر گزارش می دهد.

این تبلیغات شامل دونالد ترامپ جونیور خواهد بود و طبق گزارشات توسط Jamestown Associated تولید می شود که تبلیغات ترامپ را در فصل انتخابات تولید می کند.

پردو و لوفلر در حالی که هیچ كدام از آنها 50 درصد آرا را در اوایل ماه جاری جمع آوری نكرده بودند ، در انتخابات دور دوم ژانویه با جان اوسوف و رافائل وارنوك دموكرات ها روبرو می شوند. جمهوریخواهان باید یکی از دو کرسی را بدست آورند تا کنترل سنا را برای دو سال آینده حفظ کنند.

پری ، جی جی – 19 نوامبر: (R تا L) سناتور آمریکایی دیوید پوردو (R-GA) و سناتور کلی لوفلر (R-GA) (عکس: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

از گزارش Politico:

Super PAC برای دستیابی به وفاداران ترامپ فقط در رادیو و تلویزیون های محافظه کار تبلیغات را پخش می کند. این سازمان برای اجرای اولین تبلیغات رادیویی در سراسر کشور شش رقم سرمایه گذاری می کند و اواخر این هفته قطع تبلیغات تلویزیونی و دیجیتال را با ترامپ جوان آغاز می کند.

طرفداران ناامید ترامپ نگران جمهوری خواهان هستند ، زیرا آنها می ترسند ادعاهای ترامپ مبنی بر “تقلب” بودن انتخابات به ارزش اسمی را بپذیرند و معتقدند رای آنها مهم نیست در آخر هفته ، سخنگوی کمیته ملی جمهوری خواهان ، رونا مک دانیل س questionالی را از یکی از حاضران پرسید که انتخابات “از قبل تعیین شده است”.

حتما بخوانید:
کوکاکولا و نایک قانونی را دفع می کنند که کار اجباری در چین را محدود می کند

“این تصمیم گرفته نشده است!” مک دانیل به جمعیت حاضر در ماریتا ، جورجیا گفت. “این کلید است. تصمیم گیری نشده است اول از همه ، دیوید پوردو در حال حاضر با صدور گواهینامه هنوز 100000 رأی جلوتر از جون اوسوف دارد ، بنابراین اگر ایمان خود را از دست دهید و رأی ندهید و مردم بروند ، این تصمیم می گیرد. “

در حالی که ترامپ تاكنون از پذیرفتن رئیس جمهور منتخب جو بایدن امتناع كرده و می گوید تقلب در رای دهندگان باعث پیروزی وی شد ، وی همچنین طرفداران خود را به رای دادن به پوردو و لوفلر تشویق كرده است.

سورابان به پولیتیکو گفت: “در دور دوم سنا جورجیا باید نقشی اساسی ایفا کند: خروج ترامپ از رای.” “از انتخابات میان دوره ای و ویژه قبلی ، ما می دانیم که رای دهندگان ترامپ برای هر نامزد جمهوری خواه تضمینی نیست ، بنابراین بسیار مهم است که ما مستقیماً با این رأی دهندگان درگیر شویم و آنها را مسلم نپذیریم. به همین منظور ، ما در حال شروع یک کارزار تهاجمی در حمایت از دو نامزد جمهوری خواه هستیم که تمرکز آن بر فعال سازی و باز کردن قفل حامیان ترامپ با استفاده از تبلیغات تلویزیونی ، رادیویی و دیجیتال با حضور دونالد ترامپ جونیور است. ” (مربوط می شود: هریس نظرسنجی می گوید اکثر رای دهندگان می خواهند جمهوری خواهان سنا را کنترل کنند)

سخنگوی کمیته سناتور جمهوری خواه ملی ، جسی هانت به پولیتیکو گفت که پسر رئیس جمهور “در طول چرخه بسیار مفید بود و خصوصاً در فراخوان بازیگران بدی که می خواهند رای دهندگان را در جورجیا گمراه کنند بسیار مفید بود.”

حتما بخوانید:
تله چوب بیلیارد حرفه ای


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید