Rashida Tlib بازتوییت کرد ، سپس یک توییت ضد یهودی را حذف کرد


راشیدا طلایب ، سخنگوی دموکرات میشیگان ، بازتوییت کرد و بعداً ظاهراً توئیتی را که حاوی یک شعار ضد یهودی بود و خواهان پایان دولت اسرائیل بود حذف کرد.

خاطره WayBack Machine در روز یکشنبه در پروفایل Tlaib ، بازتوییت تصویری از دو زن فلسطینی ادعا شده در مقابل منظره محلی را با عبارت “روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین” نشان داد.

در زیرنویس کاربرRashaMK آمده است: “از رودخانه تا دریا ، فلسطین آزاد خواهد شد”. یکی از زنان مصور یک مشت در حالی که دیگری علامت صلح دارد.

نمایه توییتر WayBack Machine Rashida Tlaib – یکشنبه ، 30 نوامبر سال 2020

براساس نیویورک پست ، که اولین بار این خبر را روز سه شنبه گزارش داد ، شعار “اولین بار به عنوان شعار سازمان آزادیبخش فلسطین در سال 1964 تاسیس شد. این اشاره به این ایده است که سرزمین بین رود اردن و مدیترانه باید کاملاً تحت کنترل اعراب باشد و یک کشور یهودی از بین برود. سرانجام ، این شعار اندکی تغییر کرده و توسط حماس ، گروه تروریستی پذیرفته شد. “

تلیب ، معروف به اظهارات ملتهب در مورد اسرائیل ، سخنران کنفرانسی در شیکاگو در دسامبر گذشته با چندین صدای ضد یهودی و توسط مسلمانان آمریکا برای فلسطین (AMP) بود.

وی از هواداران صریح جنبش موسوم به بایکوت ، تشنج و تحریم (BDS) است که تلاشی برای “تحریم سیاست های نژادپرستانه دولت و کشور اسرائیل” است.

در حالی که Retweet را حذف کرد ، Tlaib از این تصویر در توییتی استفاده کرد که در پروفایل او باقی مانده است. (مرتبط: روابط راشیدا تلیبه با یهودستیزی عمیق تر از همیشه است)

وی نوشت: “امروز به فکر مفتی و خانواده اش در فلسطین هستیم.” “از دیترویت تا غزه ، ما همیشه با ظلم و نابرابری مبارزه خواهیم کرد.”

حتما بخوانید:
آموزش مقدماتی نرمافزار فتوشاپ
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید