Kayleigh McEnany با نقض قوانین قفل کردن خود ، با ویدیوی دموکرات ها کنفرانس مطبوعاتی را آغاز می کند


طی یک کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه ، کیلی مک اننی ، سخنگوی کاخ سفید ، دموکرات ها را به دلیل “ریا” نسبت به اقدامات خود برای جلوگیری از ویروس کرونا با تولید مثل تصاویر دموکرات های برجسته ای که فاصله اجتماعی را نقض می کنند ، خشمگین کرد.

ماكناني همچنين از دادگاه عالي آمريكا بخاطر حكم به نفع گروه هاي مذهبي در نيويورك كه از اين ايالت به دليل محدوديت در حضور مذهبي شكايت كرده اند ، ستايش كرد. تعداد زیادی از دموکراتهای برجسته دیده شده اند که اقدامات قفل خود را در سراسر کشور به رخ می کشند ، از جمله فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، شهردار شیکاگو ، لوری لایت فوت ، واشنگتن دی سی ، موریل بوثر شهردار ، بیل دی بلای شهردار نیویورک. و خیلی های دیگر.

خبرنگاران از ماکینانی س askedال کردند که چرا مهمانان در جشن کریسمس کاخ سفید ترامپ در سه شنبه شب از قوانین فاصله اجتماعی پیروی نمی کنند. ماكنانی استدلال می كند كه دموكرات ها حق كافی برای انتقاد ندارند. (مرتبط: گزارش: حزب کمونیست چین آمار ویروس کرونا را جعل می کند ، اسناد داخلی را فاش می کند)

وی گفت ، اگر جامیس آلکیندور خبرنگار کاخ سفید PBS ، گفت: “اگر می توانید از شرکت ها سرقت کنید ، ساختمان ها را بسوزانید ، در اعتراضات شرکت کنید ، می توانید به یک مهمانی کریسمس بروید.”

حتما بخوانید:
باید متوقف شوید: پل رایان می گوید ترامپ باید از انتخابات منصرف شود

مکنانی همچنین پرسید آیا ترامپ قصد دارد مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن را از دست بدهد – فرصتی که رئیس جمهور مشخص نیست.

“آیا رئیس جمهور به طور جدی فقدان دفتر را در نظر دارد؟”pic.twitter.com/cfScQM1nWu

مکینانی گفت: “من این را به رئیس جمهور می سپارم تا اعلامیه خود را اعلام کند.”

ترامپ همچنین در روزهای اخیر تهدید کرده است که قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) را وتو خواهد کرد ، در صورتی که اولاً زبان حذف بخش 230 را شامل نمی شود و دوم اینکه نام زبانی پایگاه های نظامی را که اکنون به عنوان چهره های کنفدراسیون شناخته می شوند ، شامل نشود. ماكنانی گفت تهدید ترامپ “جدی” است ، و توضیح داد كه ترامپ اعلام نكرده است كه آیا وی فقط با یكی از این خواسته ها این لایحه را وتو می كند یا خیر.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید