Jen Psaki Donned Hammer-And-Sickle کلاه در دیدار سال 2014 با مقامات روسی


تصاویر جن پساکی ، سخنگوی آینده بایدن کاخ سفید ، که در سال 2014 در حالی که کلاه دوخته شده با داس و چکش ، نمادی از اتحاد جماهیر شوروی کمونیست که ده ها میلیون نفر را به قتل رساند ، با مقامات روسیه ملاقات کرد ، ظاهر شده است. در قرن 20

سرگئی لاوروف ، وزیر امور خارجه روسیه و ماریا زاخاروا ، سخنگوی این وزارتخانه ، در یک رویداد دیپلماتیک در پاریس در 13 ژانویه 2014 ، کلاه پسکی ، کلاه خز صورتی را ارائه دادند.

پسکی در آن زمان سخنگوی وزارت امور خارجه بود. رئیس وقت او را همراهی می کرد. از ایالت جان کری.

وزارت امور خارجه عکسی از Psaki را با کلاه ورزشی در یکی از حساب های وی در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. وزارت خارجه روسیه همچنین با انتشار توئیتی عکسی از پساکی در کنار کری و لاوروف را منتشر کرد.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز یکشنبه اعلام کرد که پساکی سخنگوی کاخ سفید برای دولت وی خواهد بود. بایدن هفته گذشته نیز اعلام كرد كه كری “پادشاه آب و هوا” وی خواهد بود و در شورای امنیت ملی سمت خواهد داشت.

این عکس درست قبل از آنکه روابط ایالات متحده و روسیه به پرتنش ترین مرحله از سقوط اتحاد جماهیر شوروی برسد ، گرفته شده است. روابط دو کشور به دلیل حمله روسیه به کریمه و دخالت این کشور در انتخابات آمریکا از هم پاشید. (مرتبط: جو بایدن تیم ارتباطی را برای همه زنان اعلام کرد)

حتما بخوانید:
شایعات امید رئیس جمهوری GOP درباره درخواست تجدیدنظر در آزمون 2024 در مرحله دوم انتخابات مجلس جورجیا

شناخته شده نیست كه پساكی به لطف خاصی نسبت به روسیه عمل می كند و شناخته شده نیست كه به طور علنی از كمونیسم حمایت می كرد. رسانه تحت کنترل دولت RT روز دوشنبه وی را در مقاله ای به عنوان “طرفدار تحریم های روسیه” توصیف کرد.

اما داس چکش نوشته شده روی کلاه پسکی بیش از یک قرن است که به عنوان نمادی از کمونیسم و ​​توتالیتاریسم به سبک شوروی دیده می شود.

وابستگی چکش و داس به کمونیسم اتحاد جماهیر شوروی منجر به فشار برخی از کشورها برای درمان آن با همان روحیه سواستای نازی شد. طرفداران این موضع ادعا می کنند که اتحاد جماهیر شوروی به طور مستقیم یا غیرمستقیم باعث دهها میلیون مرگ در قرن 20 با جنگ ، اعدام ، پاکسازی و قحطی انسان ساز شد.

به گفته دیوید ساتر ، متخصص روسی ، حداقل 20 میلیون روس در نتیجه مستقیم سیاست اتحاد جماهیر شوروی کشته و یا کشته شدند.

تخمین زده می شود که نزدیک به 4 میلیون اوکراینی در طی قحطی در سال 1932-1933 ، به نام هولودومور ، که به معنای “مرگ ناشی از گرسنگی” است ، جان خود را از دست دادند.

تیم انتقالی بایدن به درخواست نظر پاسخ ندادند.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید