Gop Strategist می گوید ، بایدن برای مبارزه با ویروس کرونا و بازیابی اعتماد به نفس منحصر به فرد است

[ad_1]

بروس ملمان ، استراتژیست جمهوری خواه به بنیاد خبری دیلی کالر گفت ، در حالی که نتایج انتخابات “دوره ای از فعالیت بیش از حد” را نشان می داد ، آنها همچنین نشان دهنده تمایل آمریکایی ها برای “رهبری با کفایت و معتدل تر” بودند.

“اکنون بیش از هر زمان دیگر ، آمریکایی ها معتقدند که باید صحبت کنند ، باید رژه بروند ، باید اعتراض کنند … [and] آنها باید رأی دهند ، “ملمان ، که گزارش های وی مدتهاست منجر به سیاستمداران و استراتژیست ها می شود ، به DCNF گفت. اما ملمان همچنین گفت كه آمریكایی ها “رهبری معتبر و معتدل تر” می خواهند.

“در مورد ریاست جمهوری ، [Americans] ملمان گفت که او تصمیم گرفت کلیدها را به جو بایدن بدهد. – در همان زمان ، رای دهندگانی را دیدید که چنین چیزی را پیشنهاد می دهند [they] آنها نمی خواهند از یک برنامه مترقی تر پشتیبانی کنند. بلکه آنها می خواهند رویکرد باریک تری به حاکمیت داشته باشند. “

سخنان رئیس جمهور منتخب آمریکا جو بایدن در 9 نوامبر 2020 در ملکه در ویلمینگتون ، دلاور ، به ملکه – رئیس جمهور دونالد ترامپ هنوز از کناره گیری خودداری کرد (عکس: ANGELA WEISS / AFP از طریق گتی ایماژ)

اگرچه بایدن 306 رأی انتخاباتی را به دست آورد – که نمایانگر آرا Trump کل ترامپ از چهار سال پیش بود – دموکرات ها موفق نشدند. جمهوریخواهان روز چهارشنبه پس از پیروزی مجدد در انتخابات سناتور آلاسکا ، دن سالیوان ، به 50 کرسی در سنا رسیدند و راه دموکرات ها را برای کسب اکثریت در دور دوم انتخابات گرجستان ثابت کردند و تعدادی از نامزدهای سازمان های غیرمنتظره به طور غیر منتظره ای در مجلس نمایندگان پیروز شدند و دموکرات ها را با اکثریت باریک تر در اختیار گرفت. از دو سال پیش (مرتبط: ترامپ باخت اما جمهوری خواهان با رأی مخالف) پیروز شدند

علاوه بر آنچه که می تواند کنگره را شکافته کند ، بایدن در میان وخیم شدن بیماری همه گیر ویروس کرونا و مراحل اولیه توزیع واکسن نیز احتمالاً روی کار خواهد بود. علیرغم شرایط وحشتناک ، ملمان گفت که رویکرد وی در مبارزه با ویروس بخشی از دلیل انتخاب وی برای اولین بار بود.

وی گفت: “من فکر می کنم بایدن در سراسر همه گیری کاملاً شایسته بوده است.” “او این کار را بسیار جدی گرفت ، سعی کرد مسدود کردن فاوسی و دیگر متخصصان را ردیابی کند ، این همان مشکلی است که او روی آن کار می کند.”

در نتیجه ، بایدن باید “ریاست جمهوری خود را با تمرکز بیشتر بر همه گیری آغاز کند” ، ملمان با اشاره به اینکه چگونه روسای جمهور قبلی شرایط خود را با اهداف سیاسی تحول گرا و قطبی آغاز کردند ، افزود.

ویلمینگتون ، دلاور - 9 نوامبر: جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده پس از دریافت توجیهی از شورای انتقالی COVID-19 در 9 نوامبر سال 2020 در تئاتر ملکه در ویلمینگتون ، در حالی که توسط کمالا هریس معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده محاصره می شود ، با رسانه ها صحبت می کند. .  آقای بایدن در مورد چگونگی واکنش دولت وی به بیماری همه گیر ویروس کرونا صحبت کرد.  (عکس: جو رادل / گتی ایماژ)

ویلمینگتون ، دلاور – 9 نوامبر: جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده در حالی که پس از دریافت جلسات توجیهی توسط کمالا هریس ، معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، محاصره می شود ، با رسانه ها صحبت می کند (عکس: جو ریدل / گتی ایماژ)

وی گفت: “این یک تمرین اعتماد به نفس می شود … هر دو طرف باید با هم کار کنند ، و حتی اگر هر بازی فقط سه یارد فاصله داشته باشد و یک ابر غبار باشد ، اگر به جمع آوری آن ادامه دهید ، در نهایت به سمت پایین حرکت خواهید کرد.” . “او باید جمهوریخواهان را سوار کند و باید کارها را دوباره انجام دهد ، و این به معنی شروع کوچک و رشد است ، به جای اینکه بزرگ شروع کند و ببیند در میدرز چه می گذرد.”

گزارش ملمان بیان می کند که چگونه توانایی دولت در انجام کارها می تواند با بایدن واقع بینانه تر از ترامپ باشد ، با اشاره به آمادگی بایدن برای رسیدن به مسیر ، کار با قانونگذاران جمهوری خواه و سازش برای منافع کشور. بایدن نه تنها دیدگاه خوش بینانه ای درباره GO دارد ، بلکه بایدن از نقش خود به عنوان یک شخصیت انتقالی به خوبی آگاه است. ملمان نوشت: “او در تلاش است تا به جای رهبری انقلاب ، خوب اداره كند.”

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes