GOP به دنبال تأثیرگذاری بر رهبران لاتین در مسابقات سنا در جورجیا است


گفته می شود که حزب جمهوری خواه جمعیت رو به رشد اسپانیایی ها در جورجیا را هدف قرار داده است که در نهایت می تواند نتیجه دو انتخابات ویژه مهم سنا در ژانویه را تعیین کند.

رای اسپانیا احتمالاً در دو انتخابات ویژه گرجستان در 5 ژانویه نقش زیادی خواهد داشت ، زیرا هیچ نامزدی در هیچ یک از رقابت ها بیش از 50٪ آرا را در 3 نوامبر کسب نکرد. سنسور کنونی جمهوری خواه کلی لوفلر و دیوید پوردو به ترتیب با روحانی رافائل وارنوک و جان اوسوف روبرو خواهند شد.

به گزارش نیویورک تایمز ، دانیل گارزا ، که برای ابتکار Libre ، یک سازمان مرتبط با کوچ که به دنبال بسیج محافظه کاران اسپانیایی است ، کار می کند گفت: “جورجیا در حال حاضر در این دوراهی قرار دارد که می تواند آینده این کشور را رقم بزند.”

گارزا به تایمز گفت: “این میزان به میزان مشارکت کاهش می یابد.” “این به معنای خوب جامعه مدنی است.” (مرتبط: چه کسی در انتخابات ویژه گرجستان پیروز خواهد شد؟)

تایمز گزارش داد ، ابتکار Libre با هدف اسپانیایی ها در جورجیا در سال 2019 آغاز شد. اما این سازمان بیشتر در مسابقات سنا در کلورادو ، کارولینای شمالی و تگزاس در جریان انتخابات 2020 تمرکز دارد.

حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ 7 نوامبر در شمال لاس وگاس ، نوادا گردهم آمدند. (اتان میلر / گتی ایماژ)

با این حال ، گارزا تنها چند هفته پس از انتخابات به آتلانتا ، جورجیا سفر کرد ، که نشانگر آمادگی ابتکار Libre برای ورود “همه به داخل” قبل از انتخابات ویژه است ، به گزارش تایمز.

حتما بخوانید:
خرید لوازم آرایشی اورجینال

به گزارش تایمز ، تقریباً یک میلیون اسپانیایی در جورجیا زندگی می کنند و بیش از 8 درصد مردم گرجستان در خانه به زبان اسپانیایی صحبت می کنند. در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 اسپانیایی های واجد شرایط بیشتر از رای دهندگان سیاه پوست بودند – برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده.

جمهوریخواهان برای حفظ کنترل سنا باید در یکی از مسابقات برنده شوند. در صورت پیروزی در انتخابات هر دو دموکرات ، اتاق به طور مساوی تقسیم خواهد شد ، این بدان معناست که کمال هریس ، معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده می تواند در قانون اساسی تصمیم گیری کند که براساس خطوط حزب تقسیم شده باشد. (مرتبط: اوباما: اسپانیایی ها نژادپرستی ترامپ را نادیده می گیرند زیرا مخالف ازدواج همجنسگرایان و سقط جنین هستند)

به گزارش NBC News ، رئیس جمهور دونالد ترامپ در فلوریدا ، جایی که میزان مشارکت اسپانیا در کمک به پیروزی در این ایالت نقش مهمی داشت ، عملکرد بهتری نسبت به انتظار داشت. بر اساس نظرسنجی های اولیه ، حمایت اسپانیا از رئیس جمهور در ایالت سانشاین 10 درصد نسبت به سال 2016 افزایش یافته است.

ستاد انتخاباتی ترامپ بی رحمانه به دموکرات ها حمله کرده و در تبلیغات تبلیغاتی آنها را سوسیالیست توصیف کرده است و باعث می شود اسپانیایی های بیشتری رای خود را به رئیس جمهور اعلام کنند.

گارزا بعد از انتخابات گفت: “من هجوم آمریكای لاتین را دیدم كه از ایده های بازار آزاد استقبال می كنند ، كه خواهان یك آمریکای آزاد ، یك ملت آزاد و ایده های آزاد هستند.” “و اگر می توانید از این واقعیت که آمریکای لاتین پاسخ می دهد و این پیام را قبول می کنید استفاده کنید.”

حتما بخوانید:
درباره پایتون

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید