60 سریال محبوب تاریخ که بیشترین نمره IMDB را دارند – یک پزشک

فصل دوم سریال «دووم پاترول» تابستان امسال از سرویس اچبیاو مکس منتشر شده و ما شاهد ماجراجوییهای این گروه برای نجات دنیا هستیم. دراینبین، او برای پرونده احساسی یک کودکربایی استخدام شده است و ما شاهد تحقیقات او هستیم. فصل دوم این سریال، در ژانر جنایت واقعی، داستان زنی خانهدار به نام بتی برودریک (با بازی آماندا پیت) را روایت میکند که ازقضا یک قاتل حرفهای است. این سریال در سبک هنرهای رزمی و برداشتی آزاد از داستانی کلاسیک چینی به نام سفر به غرب میباشد و داستان مبارزی حرفه ای به نام سانی رو بیان میکنه که به همراهی پسری جوان برای رسیدن به حقیقت، قدم در مسیری خطرناک در سرزمینی پر از بی رحمی ها به نام بدلندز میگذارند و… فیلم سینمایی هزارپا در رتبه اول لیست پرفروش ترین فیلم های سال 97 قرار گرفت و توانست لقب پرفروش ترین فیلم ایرانی 97 را به خود اختصاص بدهد و همچنین یکی از اعضای لیست پربیننده ترین فیلم تاریخ سینمای ایران نیزهست. فصل دوم این سریال توسط شبکه سیبیاس در ۲۵ ژوئن ۲۰۲۰ پخش شد و توانست نظر هواداران را جلب کند.

طرح کلی داستان بسیار ناب و خندهدار است اما چیزی که باعث شده این سریال وارد فهرست بهترین سریال های سال ۲۰۲۰ شود نمایش تراژدی و خصوصیات گییرمو است؛ کسی که ماجراهایش در فصل دوم، سریال را به اوج میرساند. داستان این سریال پیرامون زندگی جیمز مک گیل وکیل تبهکار است که بعد از تغییر هویت خود او را با نام سول گودمن میشناسیم که در سریال افسارگسیخته همواره به والتر وایت کمک میکرد. اگر قصد تماشای این سریال خارجی 2021 را دارید، میتوانید از طریق دکمهی زیر وارد وبسایت ملوفیلم شوید و به صورت رایگان اقدام به تماشای این سریال نمایید. سریال میر از ایست تاون تا قسمت ۷ با زیر نویس فارسی در سایت اضافه شد. این مینی سریال درام از ۲۶ مارس ۲۰۲۰ در نتفلیکس منتشر شده و طی ۴ قسمت طرفداران زیادی را به خوب جلب کرده است. دومین سریال حسین سهیلیزاده در شبکه نمایش خانگی بعد از تجربه موفق «مانکن»، در ابتدا با واکنشهای ضدونقیضی مواجه شد اما بعد از چند قسمت طرفداران خودش را پیدا کرد. داستان لیزی به خاطرات زنی دربارۀ همسر رماننویسش میپردازد که از دنیا رفته اما سوالات زیادی بر جا گذاشته. سریال اکشن درام «هانا» (با عنوان اصلی «Hanna») داستان یک دختر نوجوان منحصربهفرد را روایت میکند.

حتما بخوانید:
وارثان پزشک عمومی پس از ترامپ: کریستی نوئم ، فرماندار داکوتای جنوبی

زوج اصلی این سریال به جرات یکی از بهترین ترکیب عاشقانههایی است که ممکن است در مجموعههای تلویزیونی دیده باشید. سریال «دووم پاترول» (با عنوان اصلی «Doom Patrol») مجموعهای ابرقهرمانی در ژانر درام است که با الهام از گروهی خیالی به همین نام اثر دیسی کامیکس ساخته شده است. فیلم و سریال برای این شخصیت خیالی بسیار ساخته شده است ولی بهترین آنها سریالی است که توشط شبکه تلویزیونی BBC One ساخته شده است و نقش شرلوک را Benedict Cumberbatch به عهده گرفته است. فیلمبرداری این فیلم در سالن تئاتر ریچارد راجرز در برادوی انجام شده و با استفاده از تکنیک لایو کپچر به یک اقتباس تلویزیونی تبدیل شده است. در صحنههایی که قرار بود دومینیک را عصبانی ببینیم ( که کم هم نیستند) کارگردان دریک سیانفرنس مارک روفالو را مجبور میکرد قبل از فیلمبرداری هر صحنه ۵۰ شنا برود تا خشم و تپش قلب بالا به طرز طبیعی سراغش بیاید. توماس کیل در مقام کارگردان و تهیهکننده با همکاری لین منوئل میرندا که نویسندگی، بازیگری و آهنگسازی این فیلم تلویزیونی موزیکال را بر عهده داشته است، اثری خارقالعاده خلق کردهاند.

این سریال چهارقسمتی زیبا بهمرور و از طریق فلاشبکها و داستانپردازیهای جذاب امروزی، تمام فاکتورهایی که کاراکتر اصلی داستان (با بازی خارقالعاده شیرا هاس) از آنها فرار میکنند را به ادراک بیننده میرساند. داستان سریال «لورل کنیون» در لس آنجلس دهه ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ در منطقهای کوهستانی به نام لورل کنیون روایت میشود؛ جایی که در آن سالها یکی از قطبهای فرهنگی و خانه بسیاری از آهنگسازان راک لس آنجلس بوده است. سریال انیمیشنی مرداب ماجرای پاندایی دانا را روایت میکند که با به نمایش گذاشتن جلوههای بصری جذاب و انیمیشنی باکیفیت، تماشای آن برای کودکان همواره چیزی به خانه ذهن بردن است؛ کودک از پاندا میآموزد ضمن اینکه سرگرم تماشا میشود. خلاصه این سریال از این قرار است که پدر خانواده به قتل میرسد و فرزندان به سمت خانه اجدادی حرکت میکنند و ماجرای این اثر در همین خانه شروع میشود؛ آنها در این محیط کلیدهایی جادویی پیدا میکنند که موجودی وحشتناک بهدنبال تصاحب آنها و بهدست آوردن قدرت جادوییشان است. این فیلم نظر مثبت بسیاری از منتقدین را دریافت کرد و 11 میلیون دلار درآمد کسب کرد.در راتن تومیتوز، فیلم دارای رتبه تأیید 91٪ از 129 بررسی با میانگین امتیاز 7.28 / 10 می باشد. دانلود فیلم و سریال این روزها یکی از سرگرمی های اصلی افراد به شمار می آید.

حتما بخوانید:
جزئیات انتشار 70 هزار میلیاردی اوراق در سال 1401 / نقدینگی جذب شده توسط اوراق نقدی منفی شد

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از دانلود فیلم خیلی ترسناک دوبله فارسی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.