حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مجموعه مولودی جنس اساسی بیش از سه ده سال عمل رشته ای در حوزه اسباب و اثاث خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی متاع در حوزه فروش لوازم خانگی مهم دقت به استانداردها و نیاز مشتریان دارای بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم حالا مولودی مال مفتخر می باشد که اساسی دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که حساس مادح مولودی مدیریت ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین تیم همراه آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان مستمر و کهن هم دارای حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی مال به جهت مشتریان سابق استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی جنس میتوانید از آدرس زیر استعمال نمایید:

  آدرس تارنما قانونی مجموعه مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان پیشین به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت عمل خویش در زمینه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ حساس واردات محصولات حیاتی میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اصلی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از همان نخست بر همین اصل بوده می باشد که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک فرآورده حساس کیفیت و راضی بودن بخش هست و خیر هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد هنگامی که هدف شما هم ارائه محصولات دارای میزان مرغوب بودن و هم ارزش مطلوب و رقابتی میباشد کار مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما این تیم امیدوار است که به یاری آفریدگار و همت همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این کلیدی موفق بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی بیشتر مشتریانشان سعی ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی کلیدی بها رقابتی و مضاعف عالی به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند پایین کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وبسایت مورد پسند برای بانوان و نوعروسان نقص‌ پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از ابتدا سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات حساس میزان مرغوب بودن سازه گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا حساس خدماتی مختلف و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی حساس و هدف راضی بودن مشتریان خود را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و حساس ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در ارتباط اهمیت وب سایت خانگی لند اهمیت مدیریت فروش با شخصیت همین تیم قدرتمند و اساسی میزان مرغوب بودن سخن کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع زیاد بسیار این تارنما به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، البته جواب آقای هیمن عبداله پوری دوچندان جذاب و به اندازه بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اهمیت مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اسباب جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و حیاتی متخصصین این راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش تیم خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات وبسایت خانگی لند سفارش میشه، به ویژه برای بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

  آدرس سایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک وب سایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل گروه سایتهایی می باشد که تمرکز مهم آن‌ها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، همین دکان در سال 1400 حساس فروش محصولات سایت آمازون در ایران و با ارزش کاهش از همین وب سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به شکل جدی، فعالیت خود را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اصلی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این تیم فروش محصولات حساس میزان مرغوب بودن و اهمیت بها های مطلوب و سرویس ها مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین زمانه و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید اساسی خیال راحت تصویب سفارش نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو کالا را در گوشه ای همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما موفق آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین تارنما بزنید، شاید شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک وبسایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین گزینه از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی اما لازم برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به کار شده است.

  حتما بخوانید:
  انواع تم تولد و خرید اینترنتی لوازم جشن تولد

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را به جهت مشتریان مهیا می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته دیدنی در آیتم لپ تاپ استوک بها آن است. بودجه آیتم نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی گزینه نیاز به جهت خرید یک لپتاپ تازه اهمیت مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اهمیت همین گروه در ارتباط باشید و محصولات این مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

  مسئله اصلی در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی تصور مشتریان، مسلما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را به جهت کاربران در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمانه به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می‌کنند و یا این که دستگاهی فارغ از مشکل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حساس توجه به حجم بالای سفارشات، عملکرد کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا این که تماشا دسته های محشر لپ تاپ استوک حتما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در نهایت در یک جدول میتوانیم این چهار مغازه رو اهمیت نیز مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل همت کردیم بهترین ویژگی های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز مغازه مهربانی میشناسید بی تردید معرفی کنید.

  نکات دارای در خرید اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از روش اینترنت، عاملی اساسی به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین گونه معاملات تردید دارا هستند چون نگران‌اند که داده ها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. مهم کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی نو ابتکار اختراع می‌شود. مهم وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کار گیری از اینترنت تردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته حساس که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن اعتنا کنید این است که خرید کردن خویش را از یک سایت معتبر و خوش سابقه انجام دهید. حتما نظرات کاربران در رابطه اساسی ارآیه جنس و رضایت مشتریان را در لحاظ بگیرید.

  به این نکته توجه نمایید که به جهت پیدا نمودن وبسایت های اعتبار در نتیجه های جستجو ممکن می باشد تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی کنید وبسایت هایی که میشناسید را تعیین کنید نیکی لزوما وبسایت هایی که در نتیجه های ابتدایی google بالا آمده اند. در نام سایت مراقب خطا املایی یا دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و بدون شک از صدق و درستی آدرس تارنما اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای حساس ssl اعتبار خرید کردن کنید

  هرگز با به کار گیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده می باشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که حساس SSL رمزگذاری شده می باشد آدرس اینترنتی آن کلیدی HTTPS آغاز می شود نه صرفا مهم HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در آدرس بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار حالت پایین قرار دارااست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS درحال حاضر حتی در تارنما هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال است ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی با می باشد که google Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اساسی روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم گسترده شده و بخش اعظمی از کسانی که داده ها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در وضعیت رمز ثابت شما برای خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه و کلمه رمزی هست که می‌تواند صرفا برای یک توشه در تراکنش آیتم استفاده قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مملکت است. به همین خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در امر فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اصلی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  حتما بخوانید:
  جمهوری خواه رسمی سابق ویسکانسین می گوید سناتور رون جانسون به او گفت که بایدن پیروز شد ، اما این یک "خودکشی سیاسی" است.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های اخیر در درون مملکت آغاز شده، ثبت و سوق‌دهی دکان های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین راه و روش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب سایت معتبر از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی دکان های آنلاین می توانند اهمیت ثبت اسم اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت داده ها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی مغازه های مورد تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به ملازم یک یا این که یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در عاقبت درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب وب سایت کاملا مطمئن شوید کافی میباشد به کاغذ کسب و کارهای اصلی نشانه اعتماد الکترونیکی در این وب تارنما مراجعه نمایید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما گزینه لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در همین نخست باید دقت داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استفاده می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حساس به کار گیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اهمیت خزانه آیتم نظر برقرار می کنند. به این ترتیب در صورتی که به نوار آدرس وب سایت بانکی که از شیوه دکان به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را تماشا کنید. چنانچه صفحه خزانه آیتم حیث اصلی عبارت http میباشد هیچ وقت داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن داده ها کارتتان در کاغذ بانک آیتم نظر، حتی چنانچه کلیه موقعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ کلید های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری کنید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همینطور تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مانند مدارس و دانشکده به جهت انجام خرید اینترنتی استعمال نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر استفاده می‌کنند.

  توجه فرمایید که در صورتی که به سالم دیتاها خود اصلی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خویش ببینید، از نهایی نسخه مرورگر آیتم علاقه‌تان به کار گیری کنید. چون در اصل مرورگرها خود اصلی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که با کشف آن‌ها نسخه‌ای تازه جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی نسخه مرورگرتان برای خرید الکترونیکی به کارگیری کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و تنها توسط خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از شیوه پیامک و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز حیاتی هدف تحلیل و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت اخذ راهنمایی و خدمات دارای ارتباط حساس رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همچنین در صورت پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین مهم را از روش روابط‌عمومی رئیس شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که دارای مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از روش یکی از از بانک‌های مرزو بوم دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از نحوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های حساس بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری اصلی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد برگه جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن قسمتی از پول جنس به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و بعد از آن انقطاع رابطه می‌کنند.

  در انتها گشوده هم بایستی به این نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه معتبر را نمی توان فقط حیاتی دقت به سکو آن در وب وبسایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن هست یک صفحه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی کلیدی هزاران مشاهده کننده و رتبه جهانی بالا داشته باشد. کلیدی رعایت همین نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، اهمیت اعتنا به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی رغبت بسیار زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اصلی توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از عالم فرار ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند برای اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما امداد کند و دانایی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا ببرد تا در نهایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین مقاله توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی بهتر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıkameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsü