یک نظرسنجی نشان می دهد که ترامپ در حال حاضر رهبر GOP برای سال 2024 است

[ad_1]

بر اساس مطالعه جدید مورنینگ مشاور ، دونالد ترامپ رئیس جمهور اکنون کاندیدای مورد نظر جمهوری خواهان برای سال 2024 است.

بر اساس این نظرسنجی ، ترامپ 53 درصد از حمایت خود جمهوری خواهان و مستقلین GOS حمایت کرده است و این باعث می شود او از سایر نامزدهای احتمالی از جمله مایک پنس معاون رئیس جمهور که 12 درصد حمایت کرده است ، پیشی بگیرد. دونالد ترامپ جونیور 8٪ دریافت کرد ، در حالی که نیکی هیلی و سنس. تام کاتن ، تد کروز ، جاش هاولی و میت رامنی کمتر از 5 درصد دریافت کردند.

اگر ترامپ در سال 2024 پیروز شود ، پس از رئیس جمهور سابق گروور کلیولند ، که در 1885 و 1893 پیروز شد ، تنها دومین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا است که دو دوره متوالی را به دست آورد. (مرتبط: ترامپ قصد دارد به محض تأیید مجوز بایدن ، پیشنهاد خود را برای سال 2024 اعلام کند: گزارش)

واشنگتن ، دی سی - 20 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، جلسه توجیهی جیمز بردی را در کاخ سفید در 20 نوامبر سال 2020 در واشنگتن مشاهده می کند.  دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، اولین کنفرانس مطبوعاتی خود را پس از بیش از یک هفته برای اعلام قیمت داروهای تجویز شده در حالی که همچنان به چالش با نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ادامه داد (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

واشنگتن ، دی سی – 20 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، جلسه توجیهی جیمز بردی را در کاخ سفید در 20 نوامبر سال 2020 در واشنگتن مشاهده می کند. ترامپ که به رئیس جمهور منتخب جو بایدن باخت ، اولین کنفرانس مطبوعاتی خود را پس از بیش از یک هفته برای اعلام قیمت داروهای تجویزی برگزار کرد. (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

علی رغم از دست دادن ترامپ به جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، وی حاضر نشد به طور رسمی از مسابقه انصراف دهد و فقط دیروز به اداره خدمات عمومی (GSA) اجازه داد روند انتقال را آغاز کند. با این حال ، امیلی مورفی ، رئیس GSA در نامه ای به دولت بایدن گفت که او تصمیم گرفته است که روند کار را به تنهایی آغاز کند.

اگر ترامپ تصمیم بگیرد در سال 2024 نامزد شود ، دوباره می تواند یک مخالف اصلی قدرتمند باشد. با حمایت بی دریغ از پایگاه خود ، ترامپ نه تنها می تواند امیدهای دیگر سازمان های غیر دولتی را برانگیزد ، بلکه علناً آنها را مورد انتقاد قرار دهد ، که در گذشته برای کاندیداهای جمهوری خواه هزینه زیادی داشته است.

بر اساس این نظرسنجی ، علیرغم حمایت مداوم سازمان CSO از ترامپ ، 62 درصد از رای دهندگان در سراسر کشور از شیوه ای که بایدن تاکنون انتقال داده است پشتیبانی می کنند. 57 درصد آمریکایی ها نیز بایدن را مطلوب می دانند ، در حالی که فقط 43 درصد که در مورد ترامپ همین حرف را زدند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes