یک روسپی سابق تراجنسی سوسیالیست نامزد شورای شهر نیویورک


نیویورک پست گزارش داد ، یک زن تراجنسی از نیویورک ، که هشت سال پیش در فحشا دستگیر شد ، در حال شرکت در شورای شهر است.

الیسا كرسپو ، 30 ساله ، در نوامبر 2012 در جكسون ویل ، فلوریدا دستگیر شد ، زیرا وی ادعا كرد كه آگهی فحشا را در اینترنت منتشر كرده است تا مورد استقبال جفت پلیس مخفی قرار گیرد كه خود را به عنوان مردانی كه خواستار رابطه جنسی دهانی هستند ، مورد استقبال قرار دهد. به گزارش نیویورک پست ، این مرد 30 ساله پس از انتخاب به کنگره قصد دارد کرسی منطقه 15 شورای ریچی تورس را انتخاب کند ،

کرسپو ، که ادعا می کند “دیگر رابطه جنسی ندارد” علت این دستگیری را “کمبود فرصت های شغلی برای زنان تراجنسیتی” دانست.

به گزارش رسانه نیویورک ، کرسپو در یک راهپیمایی گفت: “من برای تأمین مخارج زندگی خود درگیر یک مبارزه پیچیده بودم.” “کمبود فرصت های شغلی برای زنان رنگین پوست من را به سمت کار جنسی سوق داد. از طریق این تجربه ، من به فلوریدا آمدم ، جایی که دستگیر و زندانی شدم با سیسکر نر. این لحظه زندگی من را برای همیشه چرخاند. این به من کمک کرد تا مسیر خود را در تعامل مدنی آغاز کنم. “

به گزارش پست ، این مشاور بلند پرواز از مردی متولد شد و در سن 15 سالگی به زنی روی آورد. کرسپو ، فارغ التحصیل علوم سیاسی در کالج جان جی ، از کارهای جنسی قبلی دفاع کرد و گفت که رقبا به دنبال “مسلح ساختن ترنسی” هستند.

حتما بخوانید:
شخصیت های کارتونی در بازاریابی

“شرم آور است به گزارش پست ، کرسپو گفت: “مردم از شتابی که مبارزات انتخاباتی من کسب می کنند ناراحت هستند.” “کار جنسی کار است.”

مطابق با شورای تأمین بودجه کمپین نیویورک ، کرسپو یکی از هفت نفری است که برای پانزدهمین کرسی شهرستان انتخاب شده است. به گزارش پست ، کرسپو همچنین عضوی از بخش برونکس سوسیالیست دموکراتیک آمریکا است و حمایت خود را از جرم زدایی از فحشا اعلام کرده است. (مربوط می شود: 28 دموکرات در کنگره نامه ای را امضا می کنند که وزارت آموزش و پرورش می خواهد به مردان بیولوژیکی در دختران اجازه دهد)

این جوان 30 ساله در لیست معاون خبری 21 نامزد تراجنسیتی قرار داشت که می توانند در انتخابات و پس از انتخابات 3 نوامبر کاندیدا شوند. معاون گفت ، کرسپو اولین شخص تراجنسی خواهد بود که در شورای شهر در این محله ها شرکت می کند.

کرسپو نزدیک به 3000 دنبال کننده در توییتر دارد ، جایی که زن تراجنسیتی یک بستر شغل و عدالت را اعلام کرد.

کمپین کرسپو بلافاصله درخواست نظر از بنیاد خبری Daily Caller News را پس نداد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
ترامپ می گوید در تاریخ 5 دسامبر در گرجستان برای لوفلر و پردو جمع می شود
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید