یکی از کارمندان MSNBC اظهار داشت که حملات GOP به دین وارنوک ریاکارانه است ، به نقل از خشم از حملات ضد کاتولیک به ایمی کونی بارت


  • یکی از کارمندان MSNBC اظهار داشت که حملات GOP به رافائل وارنوک ، نامزد سنای جورجیا ، ریاکارانه است و دلیل این امر خشم حملات ضد کاتولیک به امی كانی بارت ، قاضی دادگاه عالی است.
  • سم استین ، که همچنین نویسنده Daily Beast است ، پرسید: “چرا ایمان و خطبه های رافائل وارنوک یک بازی عادلانه برای حمله است و دیدگاه های مذهبی امی کانی بارت نیست؟”
  • در حالی که حملات به وارنوک بر اظهارات و اقدامات عمومی نامزد متمرکز است ، بسیاری از حملات به بارت بیشتر بر ایمان شخصی وی و خانواده او متمرکز است.

یکی از همکاران MSNBC اظهار داشت که حملات GOP به رافائل وارنوک ، نامزد سنای جورجیا ، ریاکارانه است و دلیل این امر خشم حملات ضد کاتولیک به امی كانی بارت ، قاضی دادگاه عالی است.

سم استین ، که همچنین نویسنده Daily Beast است ، پرسید: “چرا ایمان و خطبه های رافائل وارنوک یک بازی حمله عادلانه است و دیدگاه های مذهبی امی کانی بارت نیست؟” (مرتبط: اینها نامزدهای دیوان عالی کشور برای حملاتی است که امی کانی بارت قبلاً با دموکرات ها روبرو بوده است)

وی در پاسخ به توییت دیگری ادامه داد: “فکر نمی کنم اغراق کنم وقتی می گویم کل حزب جمهوری خواه می گوید س saysالات مربوط به ایمان آن خارج از مرزهاست و در واقع ضد کاتولیک است.” “رسانه ها واقعاً داستان پخش می کردند. و این داستان ها توسط جمهوری خواهان به دلیل حمله به ایمان محکوم شدند. “

استین تأکید کرد که فکر می کند “این داستان ها خوب نیستند” و او فکر می کند “داستان هایی که ایمان وعظ های وارنوک را بررسی می کنند نیز خوب هستند (با فرض اینکه آنها با حسن نیت انجام شده باشند ، بهانه ی جناح است).”

وی افزود: “اما من تعجب می كنم كه چرا جمهوری خواهان مخالف وارنوك اکنون از این داستان ها راحت هستند؟”

عکس صفحه ، توییتر.

توییت های استین پس از اظهار نظر وارنوک مبنی بر اینکه “شما نمی توانید خدا و ارتش را بندگی کنید” در این هفته به طور گسترده منتشر شد. هشدار ساخته شده اظهار نظر در طول خطبه 2011 که واکنش در شبکه های اجتماعی را برانگیخت. وارنوک به محض آماده سازی برای دور دوم سنای ژانویه در سنای جورجیا با سن لوفلر سناتور جمهوری خواه از جورجیا ، به سرعت به کانون حملات به جناح راست تبدیل شد.

در حالی که حملات به وارنوک به اظهارات و اقدامات نامزد متمرکز است ، بسیاری از حملات به بارت بر ایمان شخصی وی و خانواده اش متمرکز است.

حتما بخوانید:
مجموعه ای از بهترین زیرنویس های سریال دارک ارائه شده از موجوساب

اندکی پس از آنکه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از بارت به عنوان نامزد دیوان عالی کشور قایقرانی کرد ، بسیاری از رسانه ها به دروغ یک گروه کاتولیک مرتبط با بارت را با رمان داستانی نزدیک به داستان داستان خدمتکار پیوند دادند. بعداً این رسانه ها تصحیح کردند که هیچ مدرکی مبنی بر الهام بخشیدن به کتاب توسط افراد ستودنی وجود ندارد. (مرتبط: رسانه ها گروه کاتولیک مرتبط با امی کانی بارت را به The Maid’s Tale پیوند می دهند)

حتی قبل از جلسات تأیید وی در سال 2020 ، قانون گذاران دموکرات بارت را در مورد اعتقادات کاتولیک وی در جلسات استماع تاییدیه خود در سال 2017 مورد سedال قرار دادند و اظهار داشتند که اعتقادات وی می تواند او را از عهده قاضی بودن ناتوان کند.

سناتور دموکرات دایان فاینشتاین در سال 2017 به بارت گفت: “نتیجه نهایی این است که دگم با صدای بلند در شما زندگی می کند.” و این نگران کننده است. “

کارشناسان رسانه ای و دموکرات های ارشد نیز حدس زدند که ایمان بارت بسیار افراطی است و برخی از آنها تا آنجا پیش رفتند پیشنهاد میکنم که بارت فرزندان خود را به دلایل ناپاک به فرزندی قبول کرد.

امی کانی بارت ، نامزد دیوان عالی کشور ، در روز سوم دادرسی تأیید خود در برابر کمیته دادگستری سنا در کپیتول هیل در 14 اکتبر 2020 در واشنگتن شهادت داد.  - پس از مرگ آیکون لیبرال روت بدر گینسبورگ ماه گذشته دادگاه 9 نفره را خالی گذاشت ، ترامپ در بحبوحه نبرد خود برای انتخابات ریاست جمهوری علیه جو بایدن دموکرات عجله کرد تا آن را پر کند.  (عکس از مایکل رینولدز / استخر / خبرگزاری فرانسه) (عکس از مایکل رینولدز / استخر / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

امی کانی بارت ، نامزد دیوان عالی کشور ، در روز سوم دادرسی تأیید خود در برابر کمیته دادگستری سنا در کپیتول هیل در 14 اکتبر 2020 در واشنگتن شهادت داد. (مایکل رینولدز / استخر / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

کیتی هیل سخنگوی پیشین حزب دموکرات را رسوا کرد توییت: “اگر دین او هرگز در تصمیمات دادگاه وی لحاظ نشده باشد ، او می تواند آنچه را که می خواهد باور کند. اما ، بله ، من شخصاً مخالف هر دینی هستم که هنوز اصرار دارد که زنان مطیع باشند. “

حتما بخوانید:
امداد خودرو هیوندای و کیا تعمیرگاه هیوندای و کیا امدادخودرو و تعمیرگاه هیوندا و کیا در تهران

رون چارلز از روزنامه واشنگتن پست بر اظهار نظر بارت مبنی بر اینکه هدف نهایی در زندگی ساختن “پادشاهی خدا” است ، تأکید کرد.

امی کونی بارت ، قاضی بالای لیست ترامپ برای جایگزینی روت بادر گینزبرگ ، گفت که ما همیشه باید به یاد داشته باشیم که “شغل قانونی فقط وسیله ای برای رسیدن به هدف است … و این هدف پادشاهی خدا را می سازد”. ، “چارلز توییت.

کارگردان فیلم آرلن پارسا نامیده می شود بارت یک “افراطی کاتولیک با هفت فرزند” است که در یک توییت حذف شده بارت را بخاطر نظراتش در مورد زندگی مورد اصابت قرار داده است ، در حالی که خاطرنشان کرده بود که وی به جو بایدن ، نامزد ریاست جمهوری برای سقط جنین ، که او نیز یک کاتولیک است ، رأی خواهد داد.

وی در توییتر خود نوشت: “او می خواهد سایر زنان آمریکایی با سبک زندگی شدید او همراه باشند.”

دانا هول ، فعال دموکرات گفت که “دوست دارد بداند کدام امكان فرزندخواندگي امي كوني بارت و همسرش دو فرزندي را كه از هائيتي به اينجا آورده اند ، پذيرفتند.”

وی پرسید: “آیا مطبوعات در حال بررسی جزئیات فرزندخواندگی بارت در هائیتی هستند؟” “برخی از فرزندخواندگی هائیتی قانونی بود. بسیاری از آنها نفرت انگیز بودند. و اگر مطبوعات می دانستند که فرزندخواندگی غیراخلاقی و غیرقانونی است ، آیا آن را گزارش می دهند؟ یا نه ، BC فرزندانش را شامل می شود. “

“آیا مهم است که فرزندان وی توسط آمریکایی های بیش از حد مذهبی ربوده شوند ، یا اگر آمریکایی ها واسطه بی پروایی نبودند و وقتی خانواده ای در هائیتی خانواده داشتند بچه ها را می بردند؟” نمی دانم. من فکر می کنم وجود دارد ، اما شاید اینگونه نباشد یا نباید باشد. “

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید