گفته می شود که انتخابات دولت بایدن به سینه یک خبرنگار لیبرال ضربه زده تا س aboutالی درباره هیلاری کلینتون بپرسد


گفته می شود که نیر بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، به عنوان رئیس دفتر بودجه و دولت ، در سال 2008 هنگامی که وی دستیاری برای مبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون بود ، به قفسه سینه یک خبرنگار لیبرال ضربه زد.

فیض شاکر ، سردبیر وقت روزنامه مترقی ThinkProgress که اکنون منقرض نشده است ، طی مصاحبه ای در مورد جنگ عراق ، که کلینتون به عنوان سناتور از آن پشتیبانی می کرد ، از تاندن س askedال کرد شخصی که نامش در اتاق نبود ، به نیویورک تایمز گفت که تندن پس از مصاحبه از شاکر دیدار کرد و به سینه او مشت زد.

کنت وگال ، خبرنگار تایمز ، در طول مناظره پرسید: “فکر می کنی تو چه جهنمی هستی؟” توییت.

در سال 2019 ، تندن اعتراف کرد که بین او و شاکر درگیری فیزیکی وجود دارد ، اما او حاضر به ضرب و شتم او نیست.

به گزارش تایمز ، تندن گفت: “من او را نزدم ، او را هل دادم.”

مادر تاندن ، مایا تندن ، به تایمز گفت که “او می تواند بسیار پرخاشگر باشد” به دلیل حمایت از کلینتون.

مایا تندن گفت: “او اجازه نخواهد داد كه كسی بر او سلطنت كند” و او به هیلاری وفادار است زیرا هیلاری كسی است كه وی را ساخته است.

در سال 2011 ، تاندن به عنوان رئیس و مدیرعامل اتاق فکر لیبرال مرکز پیشرفت آمریکایی ، صاحب ThinkProgress ، نقشی که هنوز هم بر عهده دارد ، شد. شاكر مدير مبارزات انتخاباتي سناتور ورمونت ، برني سندرز ، در آوريل 2019 بود ، وقتي سندرز علناً به مركز پيشرفت آمريكايي حمله كرد تا مشخص كند كه چگونه از كتاب ها سود مي برد و “عقايد مترقي” را تحقير مي كند. (مربوط می شود: برنی سندرز در سال اول بیش از 1 میلیون دلار درآمد کمتر از یک درصد به خیریه کمک کرد)

حتما بخوانید:
"RiggedElection!": خبرنگاران ترامپ در مورد کمپین های رالی ترامپ در جورجیا با رمز عبور WiFi

سندرز در این نامه نوشت: “این مبارزات منفی ضد تولید باید متوقف شود.” “مبارزات اولیه دموکراتیک باید یک کارزار ایده باشد ، نه تهمت بی پروا. لطفاً در تلاش برای شکست دادن دونالد ترامپ نقش سازنده ایفا کنید. “

بایدن روز دوشنبه اعلام کرد که تاندن را به عنوان رئیس دفتر بودجه و مدیریت منصوب می کند ، که مسئولیت نظارت بر برنامه های هزینه دولت او را بر عهده خواهد داشت.

جمهوریخواهان در حال حاضر نشان می دهند که تاندن برای تأیید در سنا درگیر نبرد است.

جان کورنین مدیر ارتباطات سناتور تگزاس روز دوشنبه در توئیتی نوشت كه تاندن “به دلیل سابقه اظهارات تحقیرآمیز درباره سناتورهای جمهوری خواه” “هیچ فرصتی برای تأیید ندارد”.

رئیس دفتر سابق کاخ سفید و مدیر OMB میک مولوانی روز دوشنبه گفت که “تأیید تأیید با سنا جمهوری خواه برای تندن بسیار دشوار است”.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید