گفته می شود ترامپ از روز انتخابات تاکنون 170 میلیون دلار سرمایه جمع کرده است


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در حالی که تلاش خود را برای لغو نتایج انتخابات سال 2020 ادامه می دهد ، حدود 170 میلیون دلار سرمایه جمع کرده است.

به گزارش نیویورک تایمز ، بیشتر این پول در هفته پس از انتخابات بود. طی یک ماه گذشته ، ترامپ و تیم حقوقی او بارها ادعای تقلب گسترده در انتخابات سال 2020 را داشته اند.

در تعدادی از نامه های الکترونیکی درخواست پول ، ستاد انتخاباتی ترامپ به هواداران خود گفته است که کمک های مالی به صندوق حمایت از انتخابات می رود.

در این ایمیل ها آمده است که 75 درصد کمک های مالی به TKP Save America PAC اختصاص می یابد. یک چهارم باقی مانده کمک ها به کمیته ملی جمهوریخواهان می رسد. (مرتبط: ترامپ اکنون می تواند میزبان نظرسنجی های سال 2024 باشد)

تایمز گزارش داد ، علاوه بر این ، یک اهدا کننده باید 5000 دلار برای پیمان Save America بدهد قبل از آنکه بودجه به RNC یا شمارش انتخابات ترامپ برود. اگر حامیان برای اولین بار بصورت آنلاین پول اهدا کنند ، به طور خودکار اقساط ماهانه را نیز مجاز می دانند ، اگرچه در صورت انتخاب می توانند انصراف دهند.

واشنگتن ، دی سی – 19 نوامبر: رودی جولیانی هنگام صحبت با مطبوعات در مورد موارد مختلف مربوط به انتخابات سال 2020 ، به یک نقشه اشاره می کند (عکس: درو آنگرر / گتی ایماژ)

راب فلاهرتی ، مدیر سابق دیجیتال بایدن ، در توئیتر خود نوشت که تاکتیک های انتخاباتی ترامپ “ساده و آسان” بود.

حتما بخوانید:
لیست قیمت جک سقفی - ادرس

تیم مورتو ، مدیر ارتباطات ستاد انتخاباتی ترامپ ، درخواست بنیاد خبری Daily Caller News را برای اظهار نظر رد کرد.

با وجود مبلغ هنگفتی که برای کارزار انتخاباتی ترامپ جمع شده است ، تیم حقوقی وی همچنان در ایالات متحده سراسر کشور با شکست روبرو است. هفته گذشته ، میشیگان ، پنسیلوانیا و جورجیا نتایج انتخابات خود را تصدیق کردند و پس از آن آریزونا و ویسکانسین ، که بعد از ظهر دوشنبه این کار را انجام دادند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید