گشایش سیستم دولت سنج برای افزایش شفافیت در پیشنهادات دولت / اتحادیه کارکنان برای اصلاح دستمزدگشایش سیستم دولت سنج برای افزایش شفافیت در پیشنهادات دولت / اتحادیه کارکنان برای اصلاح دستمزد

افزایش دادن:

گروه اقتصاد – رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ضمن اشاره به جزئیات برگزاری جشنواره شهید رجایی در سال 1401 گفت: با توجه به شفافیت دولت، بانک اطلاعاتی دلاتسنج به زودی ارائه می شود.

به گزارش فصل اقتصاد، میشم لطیفی در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت و جشنواره شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: 3 نسل جشنواره شهید رجایی از سال 76 از سال 82 تا 87 برگزار شد. به عنوان مثال از سال 1987 اضافه شد، تمرکز اصلی بررسی بر اساس شاخص های عمومی، از جمله دولت الکترونیک و خاص است که با ماموریت هر دستگاه مطابقت دارد.
وی با بیان اینکه در سال های 1400 و 1401 ارزیابی های مذکور سخت بوده است، گفت: در زمینه رضایتمندی، سامانه ارتباطات مردمی دولت وظیفه جمع آوری نظرات مردم را بر عهده دارد و ارزیابی به صورت ماهانه انجام می شود. بر این اساس سامانه ارزیابی عملکرد با کمک 20 دستگاه اجرایی از جمله معاونت علمی رئیس جمهور، ستاد جوانان جمعیت، وزارت ارتباطات، ستاد اقامه نماز و همچنین سازمان های مردم نهاد انجام می شود. بر این اساس مردم در ارزیابی دستگاه های اجرایی حضور دارند.
لطیفی گفت: با توجه به شفافیت دولت و اعتماد به نظر مردم، سامانه دولت سنجه پس از جشنواره شهید رجایی معرفی می شود. در این سیستم می توانید هم بهترین دستگاه ها را ببینید و هم دستگاه هایی که عملکرد خوبی نداشتند.
ادامه دارد…
انتهای پیام/حتما بخوانید:
بررسی واقعیت: آیا این عکس MAGA March در نیواورلئان را نشان می دهد؟