گزارش: GOP قصد دارد برخی از کابینت های انتخابی را مسدود کند ، نسخه ی نمایشی ممکن است “گوسفند قربانی” را ارائه دهد


اعضای اکثریت مجلس سنا درمورد احتمال تأیید نکردن برخی نامزدها در حال بحث و بررسی هستند. بر اساس گزارش جدید Axios ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن هم کابینه خود را تشکیل می دهد و هم قوه قضائیه.

طبق گزارش ها ، دستیاران سنا که در این بحث ها شرکت داشتند ، گفتند که مهمترین اهداف منصوبانی خواهد بود که منتقدان جدی ترامپ هستند یا نقشی اساسی در جلسات استیضاح دارند. طبق گفته Axios. برخی از اسامی ذکر شده شامل سالی یتس ، سرهنگ دوم الكساندر ویندمن و سوزان رایس است. (مرتبط: انتخاب بایدن به عنوان مشاور امنیت ملی ایمیل های طبقه بندی شده ای را به سرور کلینتون می فرستد ، این داستان جعلی درباره توافق مخفی بین ترامپ و روسیه است)

گفته می شود جمهوری خواهان نیز نگران پایین آمدن هستند نامزد شده دفتر قضایی یا دادستان کل ، که می تواند سود محافظه کارانه را از بین ببرد مقررات زدایی و سیاست اجتماعی. مقامات GOP در حال حاضر نظرسنجی های مخالفان را انجام می دهند و قصد دارند س questionsالاتی درباره گذشته ناخوشایندتر بشنوند نامزدهای، گزارش Axios. (مرتبط: بایدن ترانزیشن نتوانست دخالت تونی بلینکن در مشاوره های سودآور و شرکت های خصوصی را فاش کند)

دموکراتها از فرصت استفاده می کنند و یک “بز قربانی” را معرفی می کنند ، که می دانند جمهوری خواهان از تأیید آن امتناع می ورزند به این امید که چنین اقدامی روند کار را برای دیگران آسان کند. منصوب، گزارش Axios. با این حال ، منابع به Axios می گویند که چنین اقدامی معمولاً بایدن نیست. دان ریچی ، مورخ سابق مجلس سنا ، به Axios گفت که اکثر روسای جمهور معمولاً حدود 95٪ از نامزدهای تایید شده خود را دریافت می کنند.

حتما بخوانید:
سرطان تیروئید چیست؟
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید