گزارش: گروه ویژه کاخ سفید به ایالات متحده هشدار می دهد که خطر ویروس کرونا در حال حاضر بیشترین است


کارگروه ویروس کرونا در کاخ سفید در حال حاضر هشدار می دهد که خطر ویروس کرونا بیشترین خطر در همه زمان ها است.

گزارشی هفتگی که بلافاصله پس از شکرگذاری توسط کاخ سفید منتشر شد و برای اولین بار توسط CNN دریافت شد ، به فرمانداران هشدار می دهد که “خطر ابتلا به COVID برای همه آمریکایی ها در بالاترین حد خود است.”

“فراوانی روزانه COVID پس از روز یادآوری ، اما قبل از تابستان کمتر از 25000 مورد جدید در روز بود و اکنون بیش از 180،000 مورد جدید در روز است. در آن زمان ، کمتر از 30،000 بیمار مبتلا به COVID وجود داشت ، اما اکنون بیش از 90،000 بیمار وجود دارد. مرگ ها بیش از دو برابر شده است “، در این گزارش آمده است. “اگر سیاست های ایالتی و محلی نشان دهنده جدی بودن وضعیت فعلی نیست ، همه مقامات بهداشت عمومی باید مستقیماً به جمعیت ایالت هشدار دهند.” (اختصاصی: مقامات ترامپ می گویند که وی انگیزه ای برای ویروس اردک امضا خواهد کرد ، اما من فکر نمی کنم که او احتمال این را پیدا کند)

(LR) آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، دبورا بیركس ، هماهنگ كننده گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید و رابرت ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل بیماری ، به سخنان مایک پنس معاون رئیس جمهور در گروه کار گوش دادند. جلسه توجیهی مطبوعات ویروس کرونا سفید در جلسات جیمز سی. برادی کاخ سفید در 19 نوامبر سال 2020 (عکس: BRENDAN SMIALOWSKI / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

این گروه کاری همچنین هشدار داد که “هجوم پس از شکرگذاری مراقبت از بیماران COVID و همچنین مراقبت های پزشکی کلی را به خطر می اندازد” و افراد بالای 40 سال باید “تصور کنند که شما در طول روز شکرگذاری آلوده شده اید ، اگر در خارج از خانه اصلی خود جمع شده اید. “

حتما بخوانید:
از کجا می توانید این قایق های بادی ارزان را پیدا کنید؟

“شما احتمالاً علائمی نخواهید داشت. با این حال ، شما برای دیگران خطرناک هستید و باید از هر کسی که در معرض خطر بیماری جدی قرار دارد جدا شود و فوراً آزمایش شود “. “اگر شما بیش از 65 سال سن دارید یا شرایط پزشکی قابل توجهی دارید و در خارج از خانه اصلی خود جمع شده اید ، در معرض خطر قابل توجهی از عفونت جدی COVID هستید. در صورت بروز علائم ، باید فوراً آزمایش شوید ، زیرا بیشتر عوامل درمانی در ابتدای عفونت بهترین عملکرد را دارند. “

کاخ سفید به سوالات دیلی کالر در این باره پاسخ نداد.

با این حال ، انتظار می رود مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل های جدیدی را صادر کنند که دوره قرنطینه را برای افرادی که ممکن است در معرض ویروس کرونا قرار داشته باشند از چهارده به هفت روز کوتاه کند.

در یک پیشنهاد CDC دریافت شده از فاکس نیوز آمده است: “کاهش مدت زمان قرنطینه می تواند با کاهش مشکلات اقتصادی ، مطابقت را افزایش دهد.” “علاوه بر این ، کاهش زمان باعث کاهش استرس بر روی سیستم بهداشت عمومی می شود ، به ویژه با افزایش سریع عفونت های جدید.”


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید