گزارش: پنس به مدیران می گوید که توزیع واکسن قرار است از 14 دسامبر آغاز شود


معاون رئیس جمهور مایک پنس روز دوشنبه به فرمانداران کشور گفت که توزیع واکسن ویروس کرونا در اواسط ماه دسامبر انجام می شود و این نشان می دهد که سازمان غذا و دارو به زودی مجوز استفاده اضطراری Pfizer و Moderna را برای متقاضیان صادر خواهد کرد. آنها را برای یک واکسن.

پنس گفت: “ما به شدت معتقدیم كه روند توزیع واكسن می تواند در هفته 14 دسامبر آغاز شود.” “مردم آمریکا شایسته این هستند که بدانند سواره نظام در راه است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس در یک کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید در مورد گروه ویژه ویروس کرونا در کاخ سفید در جلسه توجیهی جیمز سی بردی در کاخ سفید در 19 نوامبر سال 2020 شنید (عکس: BRENDAN SMIALOWSKI / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

طبق قرائت تماس ارائه شده توسط دفتر پنس ، خدمات بهداشتی و انسانی الکس هازارد ، ژنرال گوستاو پرنا ، استیون هان ، کمیساریای FDA و دکتر. دبورا بیرکس و آنتونی فاوسی نیز در این تماس شرکت کردند ، و پرنا بعد از ارائه FDA به EUA ، اطلاعات بیشتری در مورد روند توزیع واکسن ارائه داد. (اختصاصی: مقامات ترامپ می گویند که وی انگیزه ای برای ویروس اردک امضا خواهد کرد ، اما من فکر نمی کنم که او احتمال این را پیدا کند)

تیم والتز ، فرماندار دموکرات مینه سوتا ، پس از این تماس به خبرنگاران گفت که فاوتی از فرمانداران خواسته است که واکسیناسیون سالمندان و کارکنان پزشکی خط مقدم را در اولویت قرار دهند.

والتز گفت: “دولت ترامپ معتقد است شما افراد 65 سال به بالا را واکسینه می کنید.” “CDC ، دکتر فاوسی و دیگران می گویند شما در حال واکسیناسیون کارکنان بهداشتی هستید تا بیشترین ضربه را به پول وارد کنید. اینها بحثهایی است که هم اکنون اتفاق می افتد. “

حتما بخوانید:
امداد خودرو هیوندای و کیا تعمیرگاه هیوندای و کیا امدادخودرو و تعمیرگاه هیوندا و کیا در تهران

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و مارک میدوز ، رئیس ستاد کاخ سفید ابراز نگرانی کردند که FDA برای اعطای EUA به Pfizer چه مدت طول می کشد ، زیرا درخواست آن در 20 نوامبر است.

خان صبح سه شنبه در کاخ سفید با میدوز دیدار کرد تا از کار FDA دفاع کند.

وی در بیانیه ای خطاب به Axios گفت: بگذارید من صریح بگویم. “دانشمندان شغلی ما باید تصمیم بگیرند ، و آنها وقت می گیرند تا به درستی این تصمیم مهم را استناد کنند.”


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید