گزارش: میدوز به کارمندان کاخ سفید می گوید که با تیم انتقال بایدن کار نکنند


گزارش ها حاکی است که مارک میدوز رئیس ستاد کاخ سفید به کارمندان اداری دستور داده است که با تیم انتقالی جو بایدن رئیس جمهور منتخب کار نکنند ، اگرچه دونالد ترامپ رئیس جمهور دستور داد دادگاه را دوشنبه شب آغاز کند.

در این تفاهم نامه قول داده شده است که کاخ سفید “کلیه اقدامات لازم برای اطمینان از انتقال روان قدرت را” رعایت خواهد کرد ، اما بیان می کند که کارکنان کاخ سفید “مجاز به صحبت مستقیم با یکی از اعضای تیم انتقال بایدن یا هماهنگ کننده فدرال نیستند. انتقال ، “مگر اینکه به صراحت اجازه داده شود ، طبق بلومبرگ. (مرتبط: “کاری را که باید انجام شود انجام دهید” – ترامپ دولت خود را به آغاز روند انتقال با بایدن راهنمایی می کند)

کاخ سفید به پرسش های Daily Caller در طی مطبوعات پاسخ نداد.

واشنگتن ، دی سی – 30 اکتبر: رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، سخنان رئیس جمهور دونالد ترامپ را گوش می دهد که در 30 اکتبر 2020 در واشنگتن در مقابل کاخ سفید در برابر کاخ سفید صحبت می کند. رئیس جمهور ترامپ پیش از انتخابات ریاست جمهوری روز سه شنبه ، برای تجمعات پیش از انتخابات به میشیگان ، ویسکانسین و مینه سوتا سفر خواهد کرد. (عکس: سارا سیلبیگر / گتی ایماژ)

گفته می شود میدوز بخشی از گروهی از مقامات کاخ سفید و مشاوران خارجی است که ترامپ را ترغیب کردند تا اوایل روز دوشنبه چراغ سبز را به روند گذار روشن کند.

ترامپ قبل از اینکه او را به کار با تیم انتقال بایدن ، امیلی مورفی ، مدیر خدمات عمومی ، بعداً دوشنبه شب “بخاطر فداکاری و وفاداری بی وقفه به کشورمان” تشکر کند.

حتما بخوانید:
یک نظرسنجی نشان می دهد که ترامپ در حال حاضر رهبر GOP برای سال 2024 است

وی نوشت: “کار ما بسیار ادامه دارد ، ما نبرد خوب را ادامه خواهیم داد و من معتقدم که پیروز خواهیم شد”. “با این وجود ، به منظور منافع کشورمان ، من به امیلی و تیمش توصیه می کنم آنچه را که باید در رابطه با پروتکل های اولیه انجام شود ، انجام دهند و من به تیمم گفته ام که همین کار را انجام دهد.” (مرتبط: GOP گزارش شده است که قصد دارد از برخی انتخابات کابینه بایدن جلوگیری کند ، نسخه ی نمایشی ممکن است “گوسفند قربانی” ارائه دهد)

وی تکرار کرد که مورفی صبح سه شنبه “عالی” بود ، اما گفت “GSA تعیین نمی کند که چه کسی رئیس جمهور بعدی ایالات متحده خواهد بود.”

یوهانس آبراهام ، مدیر انتقال بایدن ، این اعلامیه را “گامی ضروری برای شروع مقابله با چالش های پیش روی ملت ما ، از جمله مقابله با بیماری همه گیر و احیای اقتصاد ما” دانست.

حتما بخوانید:
وکیل دادگستری از 55 رأی بی شماری در رقابت کنگره در نیویورک ، تقسیم بر 12 رأی ، رونمایی کرد

آبراهام در بیانیه ای گفت: “این تصمیم نهایی آخرین اقدام اداری برای شروع رسمی روند انتقال با آژانس های فدرال است.” “در روزهای آینده ، کارگران گذار جلساتی را با مقامات فدرال آغاز می کنند تا درمورد واکنش همه گیر بحث کنند ، منافع امنیت ملی ما را کاملاً در نظر بگیرند و درک کاملی از تلاش های دولت ترامپ برای ایجاد سازمان های دولتی داشته باشند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید