گزارش: مک کانل به دنبال امی کانی بارت است که بلافاصله نامزد شده است – شب روت بدر گینزبورگ تمام شد


گفته می شود که میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا خواستار آن شد که امی کانی بارت ، قاضی دادگاه عالی ، بلافاصله نامزد شود – و او گفت همان شب که قاضی روت بادر گینزبرگ درگذشت.

جاش هولمز که از سال 2010 تا 2013 به عنوان رئیس ستاد مک کانل خدمت می کرد ، در مستند Frontline “Supreme انتقام: نبردی برای دادگاه” گفت که مک کانل قبلاً ترامپ را ترغیب کرده بود که بارت را فقط چند ساعت پس از انتشار خبر گینسبورگ معرفی کند. در اثر سرطان لوزالمعده متاستاتیک درگذشت.

نگاه میکنم:

https://www.youtube.com/watch؟v=VJFscEL0ByY

“مک کانل گفت ،” من قصد دارم ابتدا با بیانیه ای بیرون بیایم که می گوید ما جای خالی را پر خواهیم کرد. دوم ، او گفت: “شما باید امی کانی بارت را نامزد کنید” ، هولمز توضیح داد.

بارت خاطرنشان كرد كه سومین قاضی دادگاه عالی كه در مجلس سنا مك كانل نشسته است – پس از قاضی نیل گورسوه ، كه جای خالی قاضی فقید آنتونین اسكالیا در سال 2016 را پر كرد و قاضی برت كاوانو ، كه برای تأیید با نبرد زشتی روبرو شد به جای قاضی آنتونی کندی بازنشسته در هنگام بازنشستگی در سال 2018.

درست قبل از جلسات تأیید بارت ، دین ادوین چمرینسکی از دانشگاه کالیفرنیا ، دانشکده حقوق برکلی ، توضیح داد که مک کونل در اجرای عدالت سوم بر بالاترین دادگاه کشور تأثیر دارد.

“سن مک کانل قبلاً در دهه های آینده نقشی عظیم در شکل گیری دیوان عالی کشور داشته است. تأیید سوم ، به ویژه در این شرایط ، در واقع توسط دادگاه مک کانل برای مدت طولانی انجام خواهد شد. “

حتما بخوانید:
واردات طلا، پلاتین و نقره کار نشده از مالیات معاف شد

حتی قبل از نامزدی بارت و تأیید سریع ، مک کانل به صراحت گفت که تمرکز او بر شکل دادن به دادگاه برای نسل بعدی و بعد از آن است. وی در اواخر تابستان 2019 توضیح داد: “من با جلوگیری از نامزدهای رئیس جمهور اوباما و پیشگامی در راه نیل گورسوه و برت کاوانو ، دیوان عالی کشور را نجات دادم.”

او به طور معمول درباره دستاوردهای خود در انتصابات دادگاه توییت می کند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید