گزارش شده است که 386 برگ رأی بدون شرح در ویسکانسین پیدا شده است


بر اساس گزارش های روز سه شنبه میلواکی ، در حالی که ایالت شمارش آرا part را تا حدی ادامه می داد ، 386 برگ رأی گیری در لیست یافت نشد.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن با تقریباً 20600 رأی ، کمتر از یک درصد برتری ، این ایالت را از آن خود کرد. به گزارش PBS ، رئیس جمهور دونالد ترامپ 3 میلیون دلار برای سرشماری جزئی در این ایالت پرداخت کرد. اعلامیه های سرشماری جزئی مربوط به شهرستانهای میلواکی و دان ، دو شهرستان از پرجمعیت ترین ایالت است.

آسوشیتدپرس گزارش داد که 386 برگ رای در روز چهارم سرشماری پیدا شد.

مادیسون ، UI – 20 نوامبر: سخنگوی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، محل رای گیری ، هنگام رای گیری سرشماری ریاست جمهوری Dane County در 20 نوامبر 2020 در مدیسون ، ویسکانسین ، رای گیری را مرور می کند. (عکس: اندی مانیس / گتی ایماژ)

AP گزارش داد ، کلر وودل-فاگ ، عالی ترین مقام شهرستان ، گفت که آراots ثبت نشده به دلیل خطای انسانی است ، و خاطرنشان کرد که یک بازرس جدید انتخابات آرا را از دست داده است. AP گزارش داد که آرا در زیر آرای دیگری که قبلاً شمارش شده بودند ، پیدا شدند. (مرتبط: بهترین وکیل ترامپ در ویسکانسین ادعا می کند رأی خود او غیرقانونی بوده است)

بر اساس این گزارش ، هیئت رأی دهندگان منطقه به اتفاق آرا به شمارش آرا تازه یافت شده رای دادند.

وودل-ووگ گفت: “اگر یک نتیجه مثبت وجود داشته باشد که از شمارش خارج شود ، این است که همه آرا در حال شمارش هستند ، از جمله 386 آرا.”

حتما بخوانید:
نکات مهم اپیلاسیون در خانه، استفاده از موم برای اپیلاسیون در خانه ژاویز

بر اساس این گزارش ، به استثنای آرا opened تازه باز شده ، ترامپ از صبح روز سه شنبه 57 رأی کسب کرده است.

ترامپ در سال 2016 با کمتر از 23000 رأی 10 رای انتخاباتی ویسکانسین را به دست آورد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید