گزارش: سیستم های رأی دادن به سلطه منجر به تأخیر در گرجستان شده است


گزارش شده است که پس از خراب شدن سرور موبایل تازه خریداری شده Dominion Voting Systems ، روند شمارش آرا روز یکشنبه در شهرستان Fulton ، جورجیا متوقف شد.

به گزارش 11Alive ، مقامات شهرستان فولتون در بیانیه ای گفتند: “تکنسین های Dominion برای حل مشکل اعزام شده اند.” “دفتر وزیر امور خارجه جورجیا نیز از این مسئله مطلع شده و از تلاش برای حل این مسئله آگاه است.”

بر اساس این گزارش ، انتظار می رود فولتون روند شمارش را از روز دوشنبه از سر بگیرد. مشخص نیست که آیا مشکل برطرف شده است یا خیر.

مقامات شهرستان فولتون و وزیر امور خارجه جمهوری جورجیا برد رافنسپرگر به درخواست دیلی کالر برای اظهار نظر در هنگام انتشار پاسخ ندادند.

طبق گزارش 11Alive ، فولتون شمارش 88 درصد از آرا submitted ارسالی ، از جمله آرای غیابی ، شخصی زود هنگام و موقت را شمارش کرده است. همه شهرستانهای گرجستان باید سرشماری را تا 2 دسامبر به پایان برسانند.

برایان کمپ ، فرماندار جمهوری خواه ، نتایج انتخابات 20 نوامبر را تأیید کرد و جو بایدن رئیس جمهور منتخب را به عنوان برنده تایید کرد. بایدن با 12،670 رأی این ایالت را از آن خود کرد و همین امر باعث شد کمپین ترامپ خواستار سرشماری شود.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه كمپ را متهم كرد كه “كاملاً” برای زیر سوال بردن نتایج انتخابات “كاری انجام نداده است” ، در حالی كه رافنسپرگر را “دشمن مردم” معرفی كرد ، زیرا وی اجازه داده آنچه “سیستم تقلب” خوانده است. به گفته فاکس نیوز ، برای کار در این ایالت.

حتما بخوانید:
برای خرید کادو ولنتاین این ست را فراموش نکنید

ترامپ روز دوشنبه پیشنهاد كرد كه كمپ ، “فرماندار نگون بخت گرجستان” ، باید استان های جورجیا را وادار كند تا در طول سرشماری ، امضاهای پاكتها را مطابقت دهند. (مرتبط: مایکل اریک دایسون: ترامپ ادعا می کند تقلب در انتخابات در شهرهای بزرگ به دلیل اینکه اکثرا سیاه پوست هستند)

وقتی رأی دهندگان در صورت عدم وجود درخواست کاغذی درخواستی را برای رأی دادن ارائه می دهند ، باید آن را امضا کنند. به گزارش آسوشیتدپرس (AP) مقامات انتخابات پس از ارسال رأی ، امضا را با پرونده موجود در پرونده ثبت نام رای دهندگان مقایسه کردند. به گزارش AP ، وقتی برگه های برگرداندن برگردانده می شوند ، امضای روی پاکت بیرونی با امضای موجود در سیستم ثبت نام رای دهندگان مقایسه می شود.

به گفته نیویورک تایمز (NYT) ، روند شمارش شامل احیای مجدد امضاهای موجود در برگهای رأی گمشده نیست. پس از مطابقت مقامات انتخابات با دریافت امضا در پاکت بیرونی و امضا در سیستم ثبت نام رأی دهندگان هنگام دریافت رأی مفقوده ، پاکت و رأی برای محافظت از رازداری رای دهندگان از هم جدا می شوند. بنابراین ، هیچ راهی برای مقایسه امضای برگه های رای گیری در طول سرشماری وجود ندارد.

حتما بخوانید:
این نوشتار نیازمند پیوند میانزبانی است
منبع: outlandernews.ir