گزارش: زنانی که در ICE Facility ادعای سو abuse استفاده می کنند ، اخراج نخواهند شد


گفته می شود دولت ایالات متحده موافقت کرده است كه اخراج زنان مهاجر را كه ادعا می شوند توسط یك متخصص زنان در جورجیا مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند ، به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش آسوشیتدپرس (AP) ، در دادخواست سه شنبه که هنوز به تأیید قاضی فدرال احتیاج دارد ، وزارت دادگستری و وکلای چند زن توافق کردند که هیچ یک از زنان را تا اواسط ژانویه اخراج نکنند.

AP گزارش داد که بازداشت اخراج برای زنانی اعمال می شود که “ادعاهای واقعی کاملاً مشابه” داشته باشند.

بر اساس شکایتی که در ماه سپتامبر در وزارت دادگستری ثبت شد ، ده ها زن ادعا می کنند که مرکز بازداشتگاه خصوصی شهرستان اروین در جورجیا زنان مهاجر را به دکتر ماهندرا امین می فرستد ، وی ادعا می کند که چندین عمل جراحی برداشتن رحم را بر روی بازداشت شدگان انجام داده است. Homeland Security (DHS) از Project South ، یک گروه حقوق بشر.

AP گزارش داد وكیل امین هرگونه تخلف را انكار كرد ، زیرا وزارت دادگستری در حال انجام تحقیقات جنایی است و بازرس كل DHS در حال تحقیق در مورد این ادعاها است.

براساس گزارش ، تحقیقات گزارش شده نمونه های بیشتری از عملیات امین را بر روی زنانی نشان داد که بعداً ادعا کردند که رضایت آگاهانه را نداده اند. (مربوط می شود: وکیل گفت: شهروند ایالات متحده پس از اتهامات مربوط به تخلف در بازداشتگاه ICE تقریباً اخراج شد)

به گفته AP ، مهاجرت و اجرای گمرک در حال حاضر شش مهاجر را که از امین شکایت داشتند ، اخراج کرده است ، در حالی که هفت نفر دیگر از بازداشتگاه شهرستان اروین گفتند که به آنها گفته شده بود که به زودی می توانند از کشور خارج شوند.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

بر اساس این گزارش ، پس از آنكه زنی با بازرسان فدرال صحبت كرد ، وی اظهار داشت كه ICE به او گفته است كه بازداشت شده است و با بركناری “ناگزیر” روبرو است.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید