گزارش: رودی جولیانی درباره گرفتن عفو ​​پیشگیرانه با ترامپ گفتگو می کند


نیویورک تایمز روز سه شنبه گزارش داد ، وودی رودی جولیانی در مورد احتمال بخشش پیشگیرانه با رئیس جمهور دونالد ترامپ “هفته گذشته” بحث کرده است.

مشخص نیست که آیا جولیانی و ترامپ در این مورد به تصمیمی رسیده اند یا جولیانی دقیقاً می تواند امیدوار به بخشش باشد. گفتگوی اعلام شده نشانه دیگری است که ترامپ و تیم حقوقی وی انتظار ندارند 20 ژانویه در کاخ سفید بمانند. جولیانی تلاش های قانونی ترامپ را برای لغو نتیجه انتخابات 2020 هدایت می کند و در این کشور پرونده های قضایی را به اتهام کلاهبرداری رأی دهنده انبوه با شواهد کمی ارائه می کند.

ترامپ قبل از شکرگذاری مایکل فلین را عفو کرد ، که منجر به گمانه زنی در مورد احتمال انتقال او به بخشش قبل از ترک دفتر شد. تحقیقات FBI در مورد فلین منجر به آنچه ترامپ به عنوان دولت اوباما توصیف کرد ، “جاسوسی” در مبارزات انتخاباتی خود بود. جان دورهام ، دادستان ایالات متحده در حال تحقیق درباره ریشه تحقیقات ترامپ و روسیه است و یافته های وی منجر به تشکیل پرونده جنایی شده است. (مرتبط: دادستان ترامپ می گوید دادخواست جدید ویسکانسین پیروزی بایدن در انتخابات را تغییر نخواهد داد)

برای گذشتهای کاملاً پیشگیرانه سابقه خاصی وجود دارد. رئیس جمهور وقت جرالد فورد اندکی پس از روی کار آمدن رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون در سال 1974 مورد عفو قرار گرفت و رئیس جمهور وقت جیمی کارتر نیز برای هزاران آمریکایی که در طول جنگ ویتنام از خدمت سربازی فرار می کردند بخشش کرد.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

ترامپ همچنین سابقه بخشش متحدان سیاسی در خارج از فلین را دارد. وی همچنین حکم شریک دیرینه خود راجر استون را در ماه ژوئیه تغییر داد و کلانتر آریزونا طرفدار ترامپ را در سال 2017 مورد عفو قرار داد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید