[ad_1]

آسوشیتدپرس (AP) روز پنجشنبه گزارش داد که ارتباط کاخ سفید با وزارت دادگستری (DOJ) در ساختمان ممنوع شده است زیرا ادعا می شود مقامات وزارت دفاع را برای افشای اطلاعات مربوط به تقلب در انتخابات تحت فشار قرار داده است.

AP گزارش داد که دستیار هایدی استروپ ماه ها پیش در وزارت دفاع نصب شد و از آنجا که ترامپ تلاش های خود را برای لغو نتیجه انتخابات افزایش می دهد ، از دو هفته پیش ممنوع شده است. AP این حادثه را به سه فرد ناشناس گزارش داد كه به گفته آنها با موضوع آشنا بودند. کاخ سفید هنگامی که توسط دیلی کالرر به آن رسید ، در مورد این حادثه توضیحی نداد.

DOJ بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد. (مربوط می شود: Kayleigh McEnany کنفرانس مطبوعاتی را با فیلم نقض قوانین قفل کردن توسط دموکرات ها آغاز می کند)

عکس پرونده: ویلیام بار دادستان کل ایالات متحده در میزگرد قاچاق انسان در دفتر دادستانی ایالات متحده در آتلانتا ، جورجیا ، ایالات متحده ، 21 سپتامبر 2020 شرکت می کند. REUTERS / الیاس نوولاژ / عکس از پرونده

عکس پرونده: ویلیام بار دادستان کل ایالات متحده در میزگرد قاچاق انسان در دفتر دادستانی ایالات متحده در آتلانتا ، جورجیا ، ایالات متحده ، 21 سپتامبر 2020 (REUTERS / الیاس نوولاژ / عکس از پرونده) شرکت می کند

رابط کاخ سفید مسئول گزارش فعالیت های ادارات و آژانس های فدرال به کاخ سفید و همچنین ابلاغ اولویت های اداره سازمان ها است. با این حال ، این موقعیت دسترسی به تحقیقات قانونی مداوم یا سایر اطلاعات ممتاز را فراهم نمی کند. رابطین کارمندان بخشی هستند که آنها نظارت می کنند و کارمندان کاخ سفید محسوب نمی شوند.

روابط ترامپ با وزارت دفاع ممکن است در روزهای اخیر پس از ابراز ناامیدی از دادستان کل بیل بار در مورد رسیدگی به ادعاهای کلاهبرداری ، به هم بخورد. بار هفته ها پیش به وزارت دادگستری دستور داد هرگونه ادعای معتبر درباره تقلب را بررسی کند و روز سه شنبه اعلام کرد که نه وزارت دفاع و نه وزارت کشور (DHS) شواهدی از تقلب پیدا نکرده اند که بتواند نتیجه انتخابات را تحت تأثیر قرار دهد.

ترامپ بعد از اینکه خبرنگاران روز پنجشنبه از او پرسیدند که آیا باز هم به بار اعتماد دارد ، گفت: “بعد از چند هفته دوباره از من س Askال کنید.”

“او هیچ کاری نکرد. او نگاه نکرد. ” “وقتی او نگاه می کند ، شواهدی را که شما در حال حاضر در مجلس سنا جورجیا مشاهده می کنید ، می بیند … به نظر خیلی سختگیرانه نمی رسید ، که ناامیدکننده است.”

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر