گزارش: دایان فاینشتاین از سمت خود به عنوان رهبر دموکرات در کمیته عدالت سنا کناره گیری کند


گزارش شده است که سناتور دموکرات کالیفرنیا ، دایان فاینشتاین ، از سمت ارشد دموکرات در کمیته دادگستری سنا کناره گیری می کند.

به گزارش پولیتیکو ، سه نفر از آشنایان می گویند او به زودی بازنشسته خواهد شد. گفته می شود تعدادی از سناتورهای دموکرات از فاینشتاین انتقاد کرده و گفته اند که وی بهترین فرد برای خدمت به عنوان یک دموکرات ارشد در جلسات نامزدی دادگاه عالی قاضی فعلی امی کانی بارت نبود.

چاک شومر سنا رهبر اقلیت همچنین گفت که او گفتگو “طولانی و جدی” با فاینستاین بعد از جلسات بود.

در مقاله ای که در اواخر سپتامبر در پولیتیکو منتشر شد ، سناتورهای دموکرات از فاینشتاین به شدت انتقاد کردند در حالی که خواست نامش فاش نشود. یک سناتور حتی ادعا می کند که هیچ راهی برای فاینستین برای شروع جلسات رهبری دموکرات ها وجود ندارد.

یک سناتور دموکرات به فاینشتین گفت: “او مطمئن نیست که چه کاری انجام می دهد.” “اگر نگاهی به کاوانو بیندازید ، به همین دلیل ممکن است ما دو سناتور کوتاه قد باشیم. و اگر این اتفاق بیفتد [messed] بالا ، ممکن است همان نتیجه باشد. من فکر می کنم این می تواند بر تعداد مکان هایی که می توانیم برنده شویم تأثیر بگذارد. “

گزارش شده است که یکی دیگر از سناتورهای دموکرات گفته است: “او نمی تواند چنین کاری کند.”

رهبر اقلیت سناتور ، سناتور چاک شومر (D-NY) در حالی صحبت می کرد که سناتور دایان فاینشتاین (D-CA) ، عضو رتبه بندی شده کمیته دادگستری سنا ، پس از تحریم جلسه استماع کمیته دادگستری سنا ، در یک کنفرانس مطبوعاتی به کنگره ایالات متحده گوش داد. معرفی قاضی امی کانی بارت به دادگاه عالی ایالات متحده در 22 اکتبر سال 2020 در واشنگتن. (عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

فاینشتاین مسئولیت رهبری جلسات دادرسی دموکرات ها را بر عهده داشت و پیشاپیش به انتقادات پاسخ می داد.

حتما بخوانید:
از کجا می توانید این قایق های بادی ارزان را پیدا کنید؟

فاینشتاین به پولیتیکو گفت: “و به همین دلیل دیدن برای من دشوار است ، من نمی دانم مردم چه انتظاری دارند.” “من مدتی در کمیته بوده ام. من کار کمیته را دیده ام و صندلی های دیگری را نیز دیده ام که در کنار راهرو کار می کنند. نمی بینم ، خیلی صادق و انصاف بگویم ، تفاوت زیادی نمی بینم. من آماده هستم ، بنابراین من را گیج می کند. ” (در رابطه با: “من از شما می خواهم که سرعت رایزنی خود را کم کنید” – سناتور فاینشتاین رسماً می خواهد تأیید امی کانی بارت را به تأخیر بیندازد)

فاینشتاین ادامه داد: “بگذارید این را بگویم – من می دانم که این یک مبارزه خواهد بود ، من این را می فهمم.” “من ابزار زیادی برای استفاده ندارم ، اما از آنچه که دارم استفاده خواهم کرد. ما می توانیم سرعت خود را کاهش داده و مانع آن شویم ، اما آنها می توانند روند کار را انجام دهند. این بدان معنا نیست که ما با دندان و ناخن مبارزه نخواهیم کرد. “

هنگامی که از او پرسیدند آیا بازنشسته می شود ، دفتر فاینشتاین بلافاصله به دیلی کالر پاسخ نداد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید