گزارش: ترامپ هنوز در نظر دارد لایحه دفاعی را وتو کند ، که نام پایگاههایی را به نام ارقام کنفدراسیون تغییر می دهد


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، از قول خود در مورد حق وتو در لایحه منتظر اجازه دفاع دفاع فروگذار نکرد.

به گزارش NBC News ، رئیس جمهور پس از انتخابات سال 2020 با تعدادی از جمهوری خواهان گفت وگو کرد و قصد خود را برای وتو دادن به این لایحه به زبان تغییر نام پایگاه ها ، به نام چهره های کنفدراسیون ، تکرار کرد.

NBC خاطرنشان كرد كه موضع ترامپ در مورد این موضوع روابط وی با وزیر دفاع پیشین مارك اسپر را كه رئیس جمهور پس از انتخابات او را اخراج كرد و كریستوفر میلر را به عنوان جانشین وزیر جایگزین كرد ، بیش از پیش بدتر كرد. (مرتبط: قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا ، تیم جدید رهبری ترامپ را در برابر ترامپ متزلزل می کند)

واشنگتن ، دی سی – 20 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در جلسه توجیهی جیمز بردی در کاخ سفید در 20 نوامبر 2020 در واشنگتن با مطبوعات صحبت کرد. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، اولین کنفرانس مطبوعاتی خود را در بیش از یک هفته برای اعلام قیمت داروهای تجویز شده در حالی که همچنان به چالش با نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ادامه داد (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

به گزارش دفاع نیوز ، رای گیری برای بسته 740.5 میلیارد دلاری تا انتخابات 2020 در ماه سپتامبر به تأخیر افتاد.

در ماه ژوئن ، ترامپ گفت که در صورت تغییر نام هر پایه ، “حتی تصویب” نمی کند که

“ما پیشنهاد می دهیم حدود 10 پایگاه نظامی افسانه ای خود را تغییر دهیم ، مانند فورت براگ در کارولینای شمالی ، فورت هود در تگزاس ، فورت بنینگ در جورجیا و دیگران. توییتر در آن زمان نوشت: “این پایگاه های بزرگ و بسیار قدرتمند بخشی از میراث بزرگ آمریکا و تاریخ پیروزی ، پیروزی و آزادی شده اند.” “ایالات متحده قهرمانان ما را در این مکانهای روشنفکر آموزش داد و مستقر کرد و در دو جنگ جهانی پیروز شد. بنابراین ، دولت من حتی به تغییر نام این امکانات نظامی باشکوه و افسانه فکر نخواهد کرد. ” (مربوط می شود: کاخ سفید گفت: تنش های گارد ملی ترامپ به معترضین جورج فلوید اجازه داده است “با خیال راحت تظاهرات کنند)”

حتما بخوانید:
ساکرامنتو نژادپرستی را بحرانی در بهداشت عمومی اعلام کرد

“تاریخ ما به عنوان بزرگترین ملت جهان جعل نخواهد شد. به ارتش ما احترام بگذارید! “

کاخ سفید به پرسش های Daily Caller از روز دوشنبه در طی مطبوعات پاسخ نداد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید