گزارش: ترامپ در هفته افتتاحیه به رویداد مبارزات انتخاباتی 2024 می رود


گزارش شده است ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، ایده برگزاری یک رویداد مربوط به کارزار انتخاباتی را در سال 2024 ، هفته افتتاح رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، تبلیغ می کند.

در گزارشی روز شنبه ، دیلی بیست به نقل از سه نفر از منابع “آشنا به مذاکرات” گفتند که رئیس جمهور “مشخصات شروع مبارزات” را همان اوایل هفته روی کار آمدن گفتگو کرده است.

از گزارش:

این گفتگوها ، از جمله موارد دیگر ، بررسی می کند که ترامپ چگونه می تواند زمان خود را برای عقب نگه داشتن حزب جمهوری خواه برای چهار سال آینده به بهترین شکل تعیین کند. دو نفر از این منابع آگاه گفتند که در دو هفته گذشته ، رئیس جمهور حتی ایده برگزاری یک رویداد مربوط به سال 2024 را در هفته تحلیف بایدن ، احتمالاً در روز موثر ، مطرح کرد ، در صورت قانونی بودن وی تلاش ها برای سرقت انتخابات 2020 سرانجام به شکست انجامید.

ترامپ ، که هنوز در انتخابات عقب نشینی نکرده است ، همچنین گفت که در حال بررسی این است که کدام اهدا کنندگان عمده از نامزد احتمالی دیگر ریاست جمهوری حمایت می کنند.

رئیس جمهور دونالد ترامپ در یک گردهمایی پیش از انتخابات در 16 اکتبر 2020 در ماکون ، جورجیا سخنرانی کرد. (عکس: الیاس نوولاژ / گتی ایماژ)

دیلی بیست “دسیسه” ریاست جمهوری را “تصدیق ضمنی” دانست که وی تلاش های قانونی خود را بعنوان عکسهای طولانی و بازتاب تمایل ذاتی خود برای حفظ قدرت سیاسی و توجه عمومی می داند. “

حتما بخوانید:
خرید اسید فسفریک به همراه قیمت 1400 و توضیحات

گفته می شود که ترامپ به مشاوران گفته است كه به محض تصویب انتخابات سال 2020 قصد دارد نامزدی رسمی خود را در سال 2024 اعلام كند و رئیس جمهور قبلاً رهبر GOP شده است. (مرتبط: مارک تیسن “ترامپ” راهی به دوره دوم) را ترسیم می کند)

خبر یک رویداد احتمالی مبارزات انتخاباتی در سال 2024 در هفته تحلیف پس از گزارش دیگری از Daily Beast در اوایل ماه جاری منتشر می شود ، که ادعا می کند برخی از اعضای تیم بایدن نگران هستند که ممکن است مراسم تحلیف اگر محدودیت های COVID-19 توسط حامیان رئیس جمهور منتخب و طرفداران ترامپ در ضد اعتراض رد شود ، به نظر می رسد یک تجمع MAGA باشد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید