گزارش: ترامپ به افراد معتمد گفت که قصد دارد مایکل فلین را عفو کند


به گفته آکسیوس ، رئیس جمهور دونالد ترامپ به معتمدین خود گفته است كه قصد دارد مایكل فلین ، مشاور امنیت ملی سابق خود را به عنوان بخشی از بخشش بخشش هایی كه قبل از ترك وی از كاخ سفید انجام می شود ، بخشود.

فلین در ژانویه 2017 پس از انتشار روزنامه واشنگتن پست از تماس های وی در دسامبر 2016 با سرگئی کیسلیاک ، سفیر روسیه در ایالات متحده ، به عنوان مشاور امنیت ملی اخراج شد. دولت اوباما در حال خروج از این کشور تحریم هایی را علیه روسیه وضع کرده بود ، و فلین نیز این کار را انجام داده بود او پافشاری کرد کیسلیاک نباید همه چیز را بالا ببرد. (مرتبط: کارکنان موقت جو بایدن قبل از روی کار آمدن دونالد ترامپ اطلاعاتی در مورد مایکل فلین دریافت کردند)

فلین دو بار به دروغگویی به جرم خود اعتراف کرد FBI افسران برای مکالمات با کیسلیاک.

وزارت دادگستری رها شد اتهامات وی علیه فلین در ماه مه ، پس از اسناد محرمانه نشان داد که FBI و دولت اوباما ممکن است برای دستگیری وی تلاش کرده اند تا به مبارزات انتخاباتی ترامپ دسترسی پیدا کنند. ترامپ مدت هاست که دادستان ها را به بدرفتاری متهم می کند فلیندر حالی که منتقدان ترامپ وی را به مداخله نامناسب در تحقیقات وزارت دادگستری علیه مشاور سابق امنیت ملی خود متهم می كنند.

حتما بخوانید:
مزایا کشیدن نقشه ذهنی

به گفته آکسیوس ، سیدنی پاول ، وکیل فلین ، در ماه سپتامبر گفته بود که وی از ترامپ خواسته است که بخشش نکند.

بخشش ، سرنوشت پرونده فلین را از دست وزارت دادگستری در دولت جدید جو بایدن خارج می کند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید