گزارش: برنامه های طرفدار بایدن در ازای رای گیری در نوادا به هندی ها کارت هدیه ، جواهرات دادند


گفته می شود به اعضای قبایل بومی آمریکا در ازای رأی گیری در نوادا هدایایی مانند جواهرات و کارت های هدیه ارائه شده است که توسط تیم حقوقی ترامپ از فیلم ها استفاده می شود.

واشنگتن اگزمینر روز پنجشنبه گزارش داد ، این فیلم ها توسط مبارزات انتخاباتی ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری نوادا استفاده می شود.

در یک ویدئو 18 دقیقه ای ، سخنگوی Reno-Sparks (RSIC) ، بتانی سام ، به افرادی که با صدای بلند خود را نشان می دهند ، هدیه می دهد. سام در یک قرعه کشی تبلیغ می کند که در آن شرکت کنندگان در صورت اثبات رأی دادن می توانند تی شرت ، ماسک ، جواهرات و کارت های هدیه ویزا به ارزش 25 ، 100 ، 250 و 500 دلار برنده شوند. (مرتبط: مبارزات انتخاباتی ترامپ یک شکست قانونی دیگر در پنسیلوانیا به وجود آورد)

بعداً سم نشان داده شد که ماسک بایدن-هریس دارد و در اتوبوس انتخاباتی بایدن-هریس ایستاده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=7cu4V9DIbM0

ستاد انتخاباتی ترامپ روز پنجشنبه از فیلم ها در دادگاه کارسون سیتی رونمایی کرد و به “آرا Indian هند برای رسوایی دلار” اشاره داشت ، Op.

در این گزارش آمده است: “تعداد تكان دهنده ای از ایالت ها دریافتند كه گروه هایی كه ادعا می كنند از صدای جامعه صندوق های رای گیری هند حمایت می كنند دست به رشوه آشكاراً غیرقانونی زده و رأی دادن را با كارت های نقدی ، كارت های بنزین ، وسایل الكترونیك و سایر موارد تشویق می كنند.” طبق -ed. “به نظر می رسد این رسوایی در نوادا فوران کرده است.”

حتما بخوانید:
یک بانکدار وال استریت کاهش ارزش دلار را پیش بینی کرد

این کمپین افزود: “ارسال مطالب در صفحه فیس بوک پروژه رایج بومی نوادا نشان می دهد که قرعه کشی های مشابه در 15 جامعه محلی در نوادا برگزار شده است که 116 رأی دهنده 6،650 دلار جایزه نقدی دریافت کرده اند.”

ژاکلین دی لئون ، وکیل صندوق حقوق هند ، به KNPR گفت که “بیشتر ادعاهای آنها بی اساس است”.

دی لئون گفت: “من فکر می کنم این دادخواست کمی بی پروا است.” “این به نوعی مانند بی توجهی به پروژه رأی گیری در نوادا است.”

وی افزود: “حتی اگر به نظر می رسد که تبلیغ برچسب” من رأی می دهم “را نشان می دهد ، آنچه در نهایت مهم است این است که آیا این رویداد برای همه آزاد است یا خیر.” “اگر این رویداد برای همه آزاد بود ، غیرقانونی نیست.”

دادخواست در نوادا یکی از چندین موردی است که توسط ستاد انتخاباتی ترامپ تشکیل شده و ادعای تقلب در رای دهندگان را دارد و به دنبال لغو نتایج انتخابات است. یک قاضی فدرال پرونده مبارزات انتخاباتی پنسیلوانیا را در 21 نوامبر رد کرد و دادگاه عالی ویسکانسین اخیراً از رسیدگی به دادخواست مبارزات انتخاباتی خودداری کرد.


منبع: outlandernews.ir