گروه های جمهوری خواه فرماندار اوهایو را به دلیل محدودیت های ویروس کرونا استیضاح می کنند

[ad_1]

گروهی از جمهوری خواهان برای استیضاح علیه مایک دی واین ، فرماندار جمهوری خواه اوهایو ، به دلیل آنچه که “سو abuse استفاده از قدرت” در طی شیوع ویروس کرونا می گویند ، مقالاتی را تشکیل می دهند.

جان بکر جمهوری خواه ، به همراه Candice Keller ، Nino Vitale و Paul Zeltwanger ، جمهوری خواه ، روز دوشنبه اعلام كرد كه 12 مقاله برای استیضاح علیه DeWine تنظیم كرده است. فاکس 8 نیوز گزارش داد که بکر ابتدا در ماه آگوست اعضای خود را استیضاح کرد تا “قانون را بازگرداند”. (مرتبط: آزمایش های فرماندار جمهوری خواه مایک دیوین برای ویروس کرونا مثبت است)

“حاکمیت ضعیف ، سو abuse استفاده ، سو abuse استفاده ، سو abuse استفاده از قدرت و سایر جرایم توسط فرماندار DeWine شامل دخالت در انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی ، تعطیل خودسرانه و تعیین ساعات شب برای مشاغل خاص در حالی که اجازه شرکت های دیگر را می دهد دفتر بکر در بیانیه مطبوعاتی ارسال شده به رسانه های محلی گفت. “او دفتر جبران خسارت کارگران اوهایو را برای آزار و اذیت و آزار مشاغل و مردم مسلح کرد. برای اعمال یک حکم دولتی و سایر اقدامات بحث برانگیز “دارای ارزش” مشکوک ، اوهایو را به یک محیط کار خصمانه تبدیل کند. “

بکر ادامه داد: “فرماندار دی واین به جای شنیدن فریادهای اوهایو ، همچنان با یافتن راه های مبتکرانه تر استفاده از ماسک برای خاموش کردن صدای مردم ، این فریادها را غرق می کند.” “او همچنان احساس بی توجهی نسبت به این واقعیت دارد که سیاستهای انزوا منجر به تعداد بسیار تکان دهنده ای از خودکشیها ، سطح نگران کننده سو abuse مصرف مواد مخدر ، بیکاری مداوم بالا و رها کردن اجباری افراد مسن توسط عزیزانشان شده است.”

هنگامی که مقالات برای اولین بار در ماه اوت تولید شد ، DeWine گفت که “اولویت های آن اطمینان از امنیت مردم و حرکت سریعتر اقتصاد ما است.”

دی واین به هیل گفت: “اگر افراد دیگری در مجلس قانونگذاری هستند كه می خواهند وقت خود را صرف تهیه قطعنامه ها و ارسال مقالات كنند … من فقط به آنها می گفتم” این كار را بكنید “.

اکثریت اعضای مجلس نمایندگان باید قبل از اعزام به سنا ، اعضای آنها را برای استیضاح تأیید کنند ، در آنجا باید با اکثریت دو سوم استیضاح استاندار را بپذیرند.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes