کیلی مک انانی می گوید تا زمان رفع چالش های حقوقی ترامپ عقب نشینی نخواهد کرد


سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مک انانی روز جمعه به خبرنگاران گفت ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا تا پایان اختلافات حقوقی خود این مسئله را قبول نخواهد کرد.

ماکنانی اولین کنفرانس مطبوعاتی خود را در روز جمعه برگزار کرد و برای اولین بار از اول اکتبر س questionsالاتی را مطرح کرد ، و تلاش کرد گروهی از خبرنگاران را که خودداری از ترامپ برای پذیرش نتیجه انتخابات را کامل می کنند ، رهبری کند. برایان کارم خبرنگار پلی بوی بارها و بارها به مکینانی فریاد زد و پرسید: “کی قبول می کنی که گم کرده ای؟”

وادی ترامپ ، رودی جولیانی روز پنجشنبه در یک جلسه مطبوعاتی پرونده ترامپ را به اتهام تقلب در انتخابات افشا کرد. وی ، به همراه سیدنی پاول ، وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ ، گفت که آنها “حداقل 10 شاهد” داشته اند که گواهی نامه های امضا را امضا کرده اند و تأیید می کنند که شاهد تقلب در انتخابات بوده اند. جولیانی گفت که آنها صدها نفر دیگر دارند ، اما او از ترس امنیت آنها “نمی تواند آنها را به شما نشان دهد”.

پاول همچنین ادعا می کند که ماشین های رای گیری دومنیون علیه رئیس جمهور جعل شده است ، اگرچه وی مدارک مستقیمی ارائه نکرد. او همچنین از چندین دعوت دعوت کننده فاکس نیوز ، تاکر کارلسون ، برای رفتن به برنامه وی و ارائه شواهد خودداری کرد. (مرتبط: ستاد انتخاباتی ترامپ می گوید “تقلب” کافی برای خنثی کردن نتیجه انتخابات را کشف کرده است)

ماکنانی همچنین گفت که واکنش ترامپ در برابر انتخابات با انتقال “غیرقابل بخشش” که به گفته وی ترامپ خود در سال 2016 انجام داد ، توجیه شد.

در حالی که ترامپ ادعاهای متعددی در مورد اقدامات دولت باراک اوباما رئیس جمهور قبل و در طول انتقال داشته است ، هیلاری کلینتون هنوز انتخابات را به زودی پس از روز انتخابات در سال 2016 تایید کرد. او از آن زمان ادعا کرد که ترامپ انتخابات را “سرقت” کرده است.

حتما بخوانید:
دادگاه عالی علیه نیوزوم درباره محدودیت کلیسا در کالیفرنیا صحبت کرده است

جلسه توجیهی با بیرون آمدن مک انانی در طوفانی از س afterالات پس از تماس با چند خبرنگار در اتاق “فعالان” پایان یافت.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید