کوین مک کارتی مجدداً در مجلس نمایندگان جمهوری خواه انتخاب شد


رهبر اتاق اقلیت ها کوین مک کارتی روز سه شنبه مجدداً به عنوان برترین جمهوریخواه اتاق برای کنگره 117 انتخاب شد.

جمهوری خواهان روز سه شنبه رأی هایی برای سمت های رهبری کسب کردند که در آن مک کارتی مجدداً به عنوان رهبر جمهوریخواهان در کنگره بعدی انتخاب شد و با هیچ مخالفتی روبرو نشد. مک کارتی گفت که او معتقد است این حزب از هر زمان دیگری قدرتمندتر است و آینده در جمهوری خواهان در پارلمان طی مصاحبه ای با واشنگتن پست درخشان است. در این مصاحبه ، مک کارتی گفت که عملکرد جمهوریخواهان در انتخابات سال 2020 را یک پیروزی می داند.

در جریان انتخابات ، تام امری نماینده جمهوری خواه مینه سوتا دوباره به عنوان رئیس کمیته ملی جمهوری خواه کنگره (NRCC) انتخاب شد.

رهبر اکثریت کوین مک کارتی و همسرش جودی (دوم ل) پس از اینکه وی اعلام کرد در 8 دسامبر 2015 در ساختمان دفتر لانگورث کاخ در کپیتول هیل کاندیدا نخواهد شد ، کابینه را ترک می کنند. در واشنگتن دی سی (عکس: تراشه Somodevilla / گتی ایماژ)

دموکرات های مجلس نمایندگان نانسی پلوسی رئیس مجلس را به عنوان نامزد کنگره بعدی انتخاب کردند. فاکس نیوز روز چهارشنبه گزارش داد ، دموکرات ها در عمل از طریق یک برنامه امن به Pelosi رأی دادند. پلوسی نیز بدون مقاومت دوید. این اتاق در 3 ژانویه رای گیری کاملی را برای انتخاب رئیس جمهوری برگزار خواهد کرد که در آن دموکرات ها اکثریت را دارند. (مرتبط: دموکراتها پلوسی را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری خود انتخاب می کنند)

مک کارتی روز پنجشنبه اظهار داشت که وی معتقد است جمهوری خواهان شانس زیادی برای کسب اکثریت مجلس در سال 2022 دارند و دلیل آن را موفقیت حزب خود در انتخابات 3 نوامبر عنوان کرد. (مرتبط: کوین مک کارتی امیدوار است که جمهوری خواهان در سال 2022 پیروز مجلس شوند)

حتما بخوانید:
"نزدیک به دیکتاتوری است": جوی بهار مقامات ترامپ را در "ارباب مگس ها" صدا می کند

رهبر اقلیت در مجلس اخیراً پس از تماس تلفنی از طرف همكارانش در مورد از دست دادن چندین كرسی كه امیدوار بودند شب های انتخابات بدست آورند ، از پلوسی به دلیل “مأموریت” دمكراتها در پارلمان انتقاد كرد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید