کوومو گفت که این تشکر را با مادرش ، دخترانش سپری خواهد کرد. حالا ، پس از واکنش ، دفتر او می گوید او آنها را نمی بیند


فرماندار اندرو کوومو پس از مواجهه با جنجال در مورد توصیه های خود برای “دور ماندن” از عزیزان ، دیگر مادر پیر و دو دخترش را برای شکرگذاری نخواهد دید.

به گزارش دموکرات و کرونیکل ، حزب دموکرات نیویورک روز دوشنبه در مصاحبه رادیویی گفت مادر 89 ساله و دو دخترش که هیچ کدام با او زندگی نمی کنند ، در شکرگذاری در خانه اش شرکت می کنند.

کوومو به WAMC-FM گفت: “برنامه فعلی این است که مادرم با دو دختر من بیرون بیاید ، (این همان برنامه فعلی است).” “اما برنامه ها در حال تغییر هستند ، اما این برنامه من است. اما من کار خواهم کرد – من از الان تا شکرگذاری کارهای زیادی دارم. ” (مربوط می شود: “You’re a AD ** k”: دولت نیوجرسی با خانواده خود بدون غذا خوردن ماسک روبرو شده است)

پس از واکنش به اظهارات Cuomo ، سخنگوی Cuomo ریچارد آزوپاردی به بنیاد خبری دیلی کالر گفت که “با توجه به شرایط فعلی COVID ، او مجبور است روی شکرگذاری کار کند و آنها را نخواهد دید. “

آزوپاردی افزود: “به مادرش نگو – او هنوز نمی داند.”

اگرچه این برنامه های شکرگذاری به احتمال زیاد مطابق با دستور Cuomo برای جمع آوری بیش از 10 نفر برای شکرگذاری است ، اما این برنامه ها برخلاف مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در ایالات متحده است که “امن ترین “یک راه برای جشن شکرگذاری این است که در خانه با افرادی که با آنها زندگی می کنیم جشن بگیریم.”

این برنامه ها همچنین برخلاف توصیه های خود کومو به نیویورکی ها است. فرماندار غالباً از نیویورکی ها می خواهد که سنت های معمول تعطیلات خود را کنار بگذارند و برای شکرگذاری از عزیزانشان دور بمانند. (مرتبط: رهبران دموکرات نیویورک با وجود محدودیت های COVID بدون ماسک در مهمانی خصوصی گرفتار شدند)

حتما بخوانید:
حل مشکل اینستاگرام Sorry there was a problem-در درخواست شما مشکلی وجود داشت اینستا جوکار

فرماندار روز پنجشنبه گفت: “این خانواده شما است ، اینجا خانه شما است ، این میز شماست ، اینها همه محیط هایی هستند که در آن احساس امنیت می کنید و این زیبایی شکرگذاری است.” “منطقه امن شما یک منطقه امن نیست. امسال منطقه امن شما خطرناک است. “

وی ادامه داد: “لطفاً ، عشق گاهی اوقات کاری را انجام می دهد که دشوار است.” “امسال ، اگر کسی را دوست دارید ، دورتر بودن باهوش تر و بهتر است. گفتن و شنیدن به همان سختی است ، زیرا اگر مجبور به پیش بینی باشم ، جهش قابل توجهی را پس از شکرگذاری خواهید دید. “

کوومو به دلیل برنامه های اصلی شکرگذاری خود با انتقاداتی روبرو شده است.

کریستوفر اینگرام ، خبرنگار واشنگتن پست در توییتر نوشت: “این عجیب نیست.” “اکنون بیش از هر زمان دیگر ، مردم به دنبال رهبران منتخب هستند تا چگونگی کاهش خطر را نشان دهند. آیا تعجب آور است که بسیاری از افراد از دستورالعمل های بهداشتی پیروی نمی کنند؟ و این ظاهراً حزب طرفدار علم است! “

مگان مک کین از The View در توییتر نوشت: “خوب شما شوخی می کنید”.

مایکل کوهن ، ستون نویس بوستون گلوب در توییتر خود نوشت: “من قصد ندارم مادر شصت روز مادر 79 ساله ام را ببینم ، اما شما فرماندار”.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
چگونه "تعریف پلیس" می توانست "شانس" دموکرات ها را برای این انتخابات باد کند
منبع: outlandernews.ir