“کوومو بمکد!” کومو مکید! :: صدها نفر برای حمایت از مالک بار استاتن آیلند که به دلیل نقض محدودیت قفل دستگیر شده است ، جمع می شوند


صدها نفر چهارشنبه شب در اعتراض به دستگیری مالک مشترک بار در مقابل بار در جزیره استاتن ، خانه عمومی مک ، با شعار “کوومو مک می زند!”

ویدئویی که در توییتر منتشر شده بلوک جلوی میله را نشان می دهد ، کاملاً در کنار معترضین ، برخی با پرچم های آمریکا.

در یک لحظه ، جمعیت فریاد زدند “کوومو بمکد! کومو بمکد! “با توجه به فرماندار دموکرات نیویورک ، اندرو کوومو.

طبق CBS2 نیویورک ، افسران از درب بار محافظت کردند تا اطمینان حاصل کنند که کسی برای خوردن و نوشیدن وارد نشده است. CBS2 گزارش داد ، هیچ دستگیری صورت نگرفت و هیچ احضاریه ای در چهارشنبه شب صادر نشد.

حتما بخوانید:
سرطان تیروئید چیست؟

این میخانه از طرف صاحبان مشاغل محلی حمایت شده است ، جوزف کانیتزو به CBS2 گفت که اجازه دادن به دولت برای تهیه غذا و وعده های غذایی در فضای باز به سادگی کافی نیست.

“ما مالیات بالای شهر را پرداخت می کنیم. ما مالیات ایالتی بالایی پرداخت می کنیم. ما مانند بقیه مالیات فدرال بالایی پرداخت می کنیم. وی گفت: بسیاری از ما مجبوریم با ظرفیت مشخصی کار کنیم تا بتوانیم حتی صورتحساب خود را پرداخت کنیم و به پرسنل خود نیز پرداخت کنیم. (مرتبط: “این قانون است!”): فرماندار کوومو با خبرنگاری درمورد مسئله مدارس در نیویورک تماس می گیرد)

زنی که کارول شناخته می شود به CBS2 گفت که مردم باید بتوانند امرار معاش کنند.

“من در واقع از او حمایت می کنم. من معتقدم که باید به مردم اجازه داده شود با تجارت خود درآمد کسب کنند. من فکر می کنم بسیاری از سر و صداها کمی اغراق آمیز است. “

به گزارش آسوشیتدپرس (AP) ، این نوار به دلیل جهش اخیر در موارد ویروس کرونا در یک منطقه نارنجی خاص واقع شده است و رستوران های منطقه مجاز به سرویس دهی به مشتریان در داخل خانه نیستند. مالکان سعی کردند با توصیف نوار به عنوان “منطقه خودمختار” از محدودیت ها جلوگیری کنند ، اشاره واضحی به معترضین سیاتل که در ماه ژوئن ادعای کنترل این محله را داشتند.

AP گزارش داد که این بار به دلیل ادامه خدمات به مشتریان در حالی که مجوز الکل آنها لغو شده و پس از منع رفت و آمد توسط کوومو در ساعت 10 شب ممنوع بود ، هزاران دلار جریمه شد.

حتما بخوانید:
خرید اینترنتی کفش نایک NIKE با بهترین قیمت در فروشگاه تخفینو

بر اساس این گزارش ، پرستی روز سه شنبه به اتهام امتناع از ترک رستوران و داشتن سرویس غذا و نوشیدنی غیر مجاز دستگیر شد.

“از آنچه من می فهمم ، او دستگیر شد زیرا نمی خواست برود [his business]و در آن لحظه … آنها این کار را یک تخلف دانستند “،” لو Gelormino ، وكیل نماینده میخانه ، به استاتن آیلند آدوانس گفت.

نیویورک پست گزارش داد ، پرستی پس از چند ساعت دستگیری با یک سری بلیط آزاد شد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید