کوانزا هال در انتخابات ویژه ای پیروز شد تا به طور موقت جانشین جان لوئیس شود

[ad_1]

کوآنزا هال ، نماینده سابق شورای شهر آتلانتا ، در انتخابات دور دوم ویژه انتخابات پیروز شد تا برای مدت کوتاهی صندلی کنگره جان لوئیس فقید را پر کند.

به گزارش آسوشیتدپرس (AP) ، هال که تا 3 ژانویه نامزد انتخابات خواهد شد ، پس از آنکه هیچ یک از نامزدها در انتخابات ویژه ماه سپتامبر اکثریت را کسب نکردند ، رابرت فرانکلین را شکست داد.

این منطقه شامل بیشتر مناطق آتلانتا ، همراه با شهرستانهای Fulton ، DeCalb و Clayton است. به گزارش AP ، با وجود مساحت زیاد ، کمتر از 5 درصد ، تقریباً 22000 نفر در انتخابات رأی دادند.

به گفته ABC معاون بلند مدت لوئیس سناتور دموکرات نیکما ویلیامز خواهد بود که قبل از تصدی کرسی خود در سنا در سال 2017 ریاست حزب دموکرات جورجیا را بر عهده داشت. (مرتبط: آن كولتر برای جورجیا: “آینده تمدن غرب به این كشور می رسد”)

لوئیس در 17 ژوئیه پس از نبرد طولانی با سرطان لوزالمعده درگذشت. لوئیس که در سال 2019 با مرحله 4 سرطان لوزالمعده تشخیص داده شد ، گفت این مبارزه همان چیزی است که قبلاً می دانست.

وی در بیانیه ای گفت: “من تقریباً برای تمام زندگی ام جنگیده ام – برای آزادی ، برابری ، حقوق اساسی انسان”. “من هرگز با نبردی مانند نبردی که اکنون داشته ام روبرو نشده ام.”

لوئیس ادامه داد: “من تصمیم گرفتم آنچه را می دانم و همیشه انجام داده ام انجام دهم: من با او خواهم جنگید و برای جامعه مورد علاقه خود مبارزه خواهم كرد.”

به گزارش بیزینس اینسایدر ، لوئیس پیش از پیوستن در سال 1987 ، سوار آزادی اصلی بود که علیه تفرقه و نژادپرستی تظاهرات می کرد و در اعتراض به جدا شدن ترمینال های اتوبوس از طریق جنوب با اتوبوس های بین ایالتی رانندگی می کرد. لوییس به دلیل به چالش کشیدن قوانین جیم کرو بازداشت و زندانی شد ، همچنین سازمان دهنده راهپیمایی در واشنگتن با نماد حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ ، جونیور بود.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes