[ad_1]

دو کمیته سنا روز چهارشنبه 430 صفحه از سوابق منتشر شده از FBI ، وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه در رابطه با تحقیقات دولت در مورد دونالد ترامپ و مشاوران مبارزات انتخاباتی او منتشر کرد.

کمیته های امنیت داخلی و دولت سنا و کمیته های مالی سنا ضبط های (FBI ، وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه) را قبل از جلسه دادرسی روز پنجشنبه طوفان کراس فایر در مورد ضد جاسوسی FBI درباره کارزار ترامپ منتشر کردند.

این اسناد شامل پیامک هایی است که بین چندین عامل FBI که طوفان کراس فایر را رهبری می کردند از جمله معاون اندروید مک کیب FBI ، پیتر اشتروزوک افسر ضد جاسوسی ، لیزا پیج ، دادستان FBI و جنیفر بون معاون دستیار رئیس ضد جاسوسی رد و بدل شده است

این دسته از سوابق همچنین شامل ایمیل هایی است که بین تیم Crossfire Hurricane در مورد موضوعات تحقیقاتی مختلف از جمله پرونده بدنام استیل رد و بدل شده است. (مرتبط: زمان افشاگری در تحقیقات ترامپ و روسیه در حال اتمام است)

رئیس جمهوریخواهان کمیته های سنا درخواست ضبط ها را اوایل سال جاری آغاز کرد.

کمیته ها همچنین پیش از آنکه روی پرونده رسوایی ترامپ کار کنند ، نسخه های کمتر ویرایش شده تفاهم نامه هایی را که کریستوفر استیل از سال 2014 تا 2016 به وزارت امور خارجه ارسال کرده بود ، منتشر کردند.

کریستوفر استیل در لندن (VICTORIA JONES / GETTY IMAGES)

کریستوفر استیل در لندن (VICTORIA JONES / GETTY IMAGES)

بنیاد خبری دیلی کالر نیوز و جودیس واچ از وزارت امور خارجه برای همان اسناد شکایت کرده بودند ، اگرچه تقریباً کاملاً ویرایش شده بودند. نسخه های ویرایش نشده ، که روز پنجشنبه منتشر شد ، جزئیاتی از اطلاعات استیل را در مورد روسیه و اوکراین به مقامات وزارت امور خارجه ارائه داده است.

احزاب FBI و وزارت دادگستری شامل یادداشت هایی هستند که مقامات دولتی در مورد معاملات خود با Steele ، افسر سابق MI6 که به نمایندگی از مبارزات انتخاباتی کلینتون و DNC در مورد مبارزات انتخاباتی ترامپ تحقیق می کند ، گرفته اند.

یک سند خلاصه ای از مصاحبه FBI است که به عنوان بخشی از تحقیقات وکیل ویژه با استیل در سپتامبر 2017 انجام شد.

گزارشی از سوی بازرس کل وزارت دادگستری اعتبار اطلاعات استیل را به طور جدی تضعیف کرد. وی همچنین FBI را به دلیل اعتماد به اطلاعات استیل به عنوان بخشی از طوفان کراس فایر بدون تأیید اولین مورد انتقاد کرد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر