کلاه های آبی-بیدری به سبک MIDA صاف می شوند


کلاه های آبی به سبک MAGA که به منظور حمایت از رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون رئیس جمهور کمالا هریس به آمازون فروخته شده اند توسط طرفداران دموکرات در توییتر مورد انتقاد و رد قرار گرفته اند.

نیوزویک گزارش داد ، “کلاه آبی بزرگ از قبل” بر روی کلاه های آبی MAGA نوشته شده است. این کلاه ها توسط یک خرده فروش مستقل و بدون تماس با دولت بایدن-هریس به فروش می رسند.

حساب توئیترBidenHarrisHats توئیتی را به اشتراک گذاشت که کلاه های آبی MAGA را تبلیغ می کند: “شما اکنون آمریکا را فقط با شلیک و بیرون راندن ترامپ از کاخ سفید ما عالی کرده اید”.

طبق بررسی های محصول ، کلاه های آبی که در آمازون با قیمت 14.99 دلار به فروش می رسند ، از سال 2019 به فروش رسیده اند. با این حال ، گفته می شود که این کلاه ها در ابتدا به منظور حمایت از جانبازان و ارتش و همچنین یادآوری مردم که آمریکا قبل از رئیس جمهور شدن ترامپ عالی بود ، فروخته می شدند.

حتما بخوانید:
"او با مرد ماچو در بلوک 11 زندگی خواهد کرد": جوی بهار پیش بینی می کند که ترامپ در زندان بنشیند

در حالی که کلاه های قرمز MAGA به عنوانی اصلی برای طرفداران ترامپ تبدیل شده اند ، بسیاری از طرفداران بایدن-هریس نمی توانند از ایده کلاه آبی MAGA دست بکشند. برخی فکر می کنند که این خیلی شبیه کلاه های قرمز MAGA است و برخی دیگر فکر می کنند که منجر به اختلاف بیشتر می شود. (مرتبط: آشوبگری که در ویدیوی ویروسی طرفدار ترامپ را مورد ضرب و شتم قرار داده است ، مجرم جنسی کودک ثبت شده است)

“من به بایدن رأی دادم ، اما هرگز با كلاهی دور نمی شوم و می گویم به بایدن رأی داده ام. این چیزی از ترامپ است. من به هیچ وجه نمی خواهم مثل ترامپ شوم »، گفت رابرت لیندسی.

دیگری اظهار داشت: “دموکرات ها اکنون کلاه های آبی ماگا می سازند … چه کسی فکر می کند که کل کشور ما علیه کریپس یا حتی یک قاتل اجتماعی به خون تبدیل شود؟”

ایوت نیکول براون بازیگر زن اظهار نظر کرد: “ما نیازی به فرقه دیگری نداریم. آمریکا تازه زنده مانده است. بس کن بدون کلاه شعار دادن نیست. بدون جرم. بدون دروغ.”

حتما بخوانید:
نگرانی؟ اگر از دستگاه لیزر موهای زائد به روش مناسب استفاده می کنید، نه!

“این فقط افراد خوبی است که برای رفع اشکال با هم همکاری می کنند. این همان چیزی است که آمریکا به آن نیاز دارد. این همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم. این نیست نه اینها ، “براون اضافه کرد.
منبع: outlandernews.ir