کریس کریستی تیم حقوقی ترامپ را “خجالت ملی” خواند


کریس کریستی ، فرماندار سابق جمهوریخواه نیوجرسی ، هنگام حضور در صبح یکشنبه در ABC این هفته ، تیم حقوقی دونالد ترامپ رئیس جمهور را “خجالت ملی” خواند.

اظهارات کریستی پس از آن بود که سیدنی پاول ، وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ ، روز شنبه پیشنهاد داد که برایان کمپ ، فرماندار جمهوری جورجیا ، برای تأیید نتایج انتخابات در این ایالت رشوه داده شده است ، که تقریبا به جو بایدن رئیس جمهور منتخب رسید.

فرماندار سابق کنایه را “رفتار بی ادبانه هر وکیلی” خواند.

کریستی با اشاره به برخی جنبه های انتخابات برای ادعاهای ترامپ گفت: “آنها این کار را در دادگاه انجام نمی دهند.” وی اظهار داشت: “آنها ادعای کلاهبرداری در خارج از دادگاه را دارند ، اما وقتی وارد سالن می شوند ، ادعای کلاهبرداری نمی کنند و بحثی درباره کلاهبرداری ندارند.”

نگاه میکنم:

کریستی گفت: “رئیس جمهور به دادگاه ها دسترسی داشت.” “اگر شواهدی درباره تقلب دارید ، آن را ارائه دهید. و آنچه در اینجا اتفاق افتاده کاملا رک است ، تیم حقوقی یک خجالت ملی بود. “

کریستی در ادامه گفت در حالی که طرفدار ترامپ بود و دو بار به او رأی داد ، “انتخابات عواقبی دارد و ما نمی توانیم به گونه ای رفتار کنیم که گویی اتفاقی در اینجا نیفتاده است.”

وی قبل از مراجعه به تاكر كارلسون و پاول ، مجری برنامه فاكس نیوز ، هفته گذشته گفت: “شما باید شواهد را ارائه كنید.” “شواهد ارائه نشده است ، و شما باید نتیجه بگیرید ، همانطور كه ​​تاكر كارلسون حتی در آن شب به این نتیجه رسید كه اگر نمی خواهید بیرون بروید و شواهد را ارائه دهید ، این بدان معنی است كه شواهد موجود نیست.” (مرتبط: “من کمی حسودم”: سارا سندرز به تفاوت “شگفت انگیز” رفتار بایدن با مطبوعات پاسخ می دهد)

حتما بخوانید:
استراتژیست های جمهوریخواه سفر ترامپ به جورجیا قبل از دور دوم را تخمین می زنند

پات تومی ، سناتور جمهوری خواه پنسیلوانیا ، روز شنبه برای تبریک پیروزی بایدن به تعداد معدودی از جمهوری خواهان در مجلس سنا پیوست و ترامپ را به پذیرفتن نتیجه دعوت کرد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید