“کریسمس بسیار سخت تر خواهد شد”: بایدن در مورد سفرهای تعطیلات هشدار می دهد ، می گوید ویروس کرونا می تواند در ماه دسامبر دو برابر شود


رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز چهارشنبه از سفر در تعطیلات دلسرد نشد و گفت 250،000 آمریکایی ممکن است قبل از ژانویه بر اثر ویروس کرونا بمیرند.

CNN گزارش داد که بایدن روز چهارشنبه در یک میزگرد مجازی با کارمندان و صاحبان مشاغل کوچک اظهار نظر کرد. عواقب اقتصادی شیوع ویروس کرونا باعث شده تا کارمندان و صاحبان مشاغل در این میزگرد تحت تأثیر قرار بگیرند.

بایدن در ویدئویی از میزگرد گفت: “و من امیدوارم که همه شما گوش فرا دهید ، زیرا با وجود همه مشکلاتی که متحمل می شوید ، در این تعطیلات نمی توانید سفر کنید.”

بایدن در مورد چگونگی جمع شدن کل خانواده اش هنگام شکرگذاری در طول میزگرد مجازی صحبت می کند. رئیس جمهور منتخب گفت امسال فرق کرده و فقط دختر و دامادش برای شکرگذاری به او و همسرش پیوسته اند ، در حالی که بقیه اعضای خانواده اش از طریق زوم تماس گرفته اند.

“خوب ، کریسمس بسیار سخت تر خواهد بود. و می دانید ، من نمی خواهم اینجا کسی را بترسانم ، اما واقعیت ها را می فهمم. ما احتمالاً از الان تا ژانویه 250،000 نفر دیگر را از دست خواهیم داد. صدامو میشنوی؟ چون مردم توجه نمی کنند. بایدن در این میزگرد گفت: “مردم توجه نمی كنند.”

حتما بخوانید:
قهوه گانودرما برای کبد چرب

بایدن همچنین تأکید کرد که باید روش هایی برای کاهش ویروس ، میزان تکثیر آن وجود داشته باشد و بر لزوم آزمایش بیشتر در طول میزگرد تأکید کرد.

نیویورک تایمز روز چهارشنبه گزارش داد که در مجموع 273،633 مورد ویروس کرونا در ایالات متحده وجود دارد. اگرچه دستورالعمل های CDC آمریکایی ها را از سفر در روز شکرگذاری منصرف می کند ، اما سخنگوی TSA گفت بیش از 1.17 میلیون آمریکایی روز یکشنبه از ایستگاه های بازرسی TSA عبور کرده اند که بیشترین تعداد مسافران روزانه از ماه مارس است. (مرتبط: CDC توصیه می کند از سفر صرف نظر کنید و در عوض یک روز شکرگذاری را میزبانی کنید)

بر اساس وب سایت این سازمان ، دستورالعمل های CDC فعلی آمریکایی ها را از سفر منصرف می کند و برای هر کسی که سفر می کند آزمایش را تشویق می کند. CDC مردم را تشویق می کند تا قبل و بعد از مسافرت تست وزن کنند.

تیم Biden Transition بلافاصله به درخواست بنیاد خبری Daily Caller News برای اظهار نظر پاسخ نداد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید