“کاری را که باید انجام شود انجام دهید”: ترامپ دولت خود را برای شروع روند انتقال با بایدن هدایت می کند

[ad_1]

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز دوشنبه به مدیر خدمات عمومی امیلی مورفی و بقیه دولت وی دستور داده است که روند انتقال را به طور رسمی با جو بایدن رئیس جمهور منتخب آغاز کنند.

رئیس جمهور در توییتی نوشت: “من می خواهم از امیلی مورفی از GSA به خاطر فداكاری و وفاداری بی دریغ خود به كشورمان تشكر كنم.” “او مورد آزار و اذیت ، تهدید و آزار قرار گرفته است – و من نمی خواهم ببینم که این اتفاق برای او ، خانواده اش یا کارمندان GSA بیفتد. کار ما بسیار ادامه دارد ، ما نبرد خوب را ادامه خواهیم داد و من معتقدم که پیروز خواهیم شد! ” (مرتبط: GOP گزارش شده است که قصد دارد برخی از کابینت های انتخاب شده را مسدود کند ، نسخه ی نمایشی ممکن است “گوسفند قربانی” را ارائه دهد)

واشنگتن ، دی سی - 20 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، جلسه توجیهی جیمز بردی را در کاخ سفید در 20 نوامبر سال 2020 در واشنگتن مشاهده می کند.  دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، اولین کنفرانس مطبوعاتی خود را پس از بیش از یک هفته برای اعلام قیمت داروهای تجویز شده در حالی که همچنان به چالش با نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ادامه داد (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

واشنگتن ، دی سی – 20 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، به جلسه توجیهی جیمز بردی در کاخ سفید در 20 نوامبر سال 2020 در واشنگتن نگاه می کند. (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

“با این وجود ، به منظور منافع کشورمان ، من به امیلی و تیمش توصیه می کنم آنچه را که باید انجام شود با توجه به پروتکل های اولیه انجام دهند ، و من به تیمم گفته ام که همین کار را انجام دهد.”

CNN همچنین گزارش داد كه مورفی روز دوشنبه نامه ای به تیم انتقالی بایدن ارسال كرد و آنها را رسماً از آغاز انتقال مطلع كرد.

“من این نقش را جدی می گیرم و به دلیل حوادث اخیر ، از جمله چالش های قانونی و تأیید نتایج انتخابات ، امروز این نامه را تحویل می دهم تا این منابع و خدمات را به شما ارائه دهم. لطفاً بدانید که من تصمیم خود را مستقلاً و براساس قانون و حقایق موجود اتخاذ کردم. ” “من هیچ وقت به طور مستقیم یا غیرمستقیم توسط هیچ یک از کارمندان قوه مجریه – از جمله کسانی که در کاخ سفید یا GSA کار می کنند – تحت فشار قرار نگرفته اند ، به دلیل ماهیت یا زمان تصمیم گیری من. برای اینکه صریح بگویم ، من هیچ دستورالعملی برای کاهش سرعت عزم خود دریافت نکردم.

وی ادامه داد: “GSA نتیجه اختلافات و سرشماری های حقوقی را تعیین نمی کند و همچنین معقول یا موجه بودن این مراحل را تعیین نمی کند.” “اینها موضوعاتی است که قانون اساسی ، قوانین فدرال و قوانین ایالتی به روند تأیید انتخابات و تصمیمات دادگاهها با صلاحیت صالح واگذار می کنند. من فکر نمی کنم آژانس وظیفه بهبود تدارکات عمومی و مدیریت املاک فدرال را باید بالاتر از روند انتخابات مبتنی بر قانون اساسی قرار داد. من از کنگره می خواهم که اصلاح قانون را بررسی کند.

جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده پس از ملاقات در واقع با کنفرانس شهرداران ایالات متحده در ویلمینگتون ، دلاور ، در 23 نوامبر سال 2020 ، ملکه را ترک می کند - جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، آنتونی بلینکن ، باتجربه ، را به عنوان وزیر امور خارجه منصوب کرد ، همچنین اولین زن رئیس اطلاعات و پادشاه را برای مسائل آب و هوایی ، با قول بازگشت به تخصص پس از سالهای آشفته دونالد ترامپ ، به عنوان نامزد انتخاب کرد.  (عکس از CHANDAN KANAN / AFP از طریق گتی ایماژ)

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده پس از دیدار با کنفرانس شهرداران ایالات متحده ، ملکه را ترک می کند (عکس: CHANDAN KANAN / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

یوهانس آبراهام ، مدیر انتقال بایدن ، این اعلامیه را “گامی ضروری برای شروع مقابله با چالش های پیش روی ملت ما ، از جمله مقابله با بیماری همه گیر و احیای اقتصاد ما” دانست.

آبراهام در بیانیه ای گفت: “این تصمیم نهایی آخرین اقدام اداری برای شروع رسمی روند انتقال با آژانس های فدرال است.” “در روزهای آینده ، کارگران گذار جلساتی را با مقامات فدرال آغاز می کنند تا درمورد واکنش همه گیر بحث کنند ، منافع امنیت ملی ما را کاملاً در نظر بگیرند و درک کاملی از تلاش های دولت ترامپ برای ایجاد سازمان های دولتی داشته باشند.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes