کارلوس خیمنز ، نماینده منتخب کنگره در فلوریدا ، آزمایش ویروس کرونا مثبت است


نماینده جمهوری خواه فلوریدا در روز جمعه اعلام کرد آزمایش ویروس کرونا مثبت است.

بر اساس بیانیه مبارزات انتخاباتی وی ، خیمنز ، شهردار سابق شهرستان میامی-داد و همسرش روز پنجشنبه آزمایش مثبت داشتند و علائم خفیفی را تجربه کردند. آنها خود را در خانه در فلوریدا منزوی می کنند.

خیمنز قبل از پایان دوره کار خود در اوایل ماه نوامبر به مدت 9 سال به عنوان شهردار فعالیت کرد. وی در انتخابات نوامبر نماینده دبی موركاسل-پاول ، نماینده دموکرات تراز اول ، نماینده مجلس را شکست و قرار است 3 ژانویه در کنگره سوگند یاد کند.

خیمنز گفت: “من به طور مجازی به عضویت جدید ادامه خواهم داد و دفتر خود را برای خدمت به ساکنان منطقه 26 کنوانسیون فلوریدا از وستچستر تا کی وست آماده می کنم تا زمانی که بتوانم برنامه عادی خود را از سر بگیرم.” توییت. “من بسیار ممنونم از همه متخصصان شگفت انگیز بهداشت و درمان که به طور خستگی ناپذیری وقف بیماران خود هستند.”

خیمنز یکی از دو جمهوریخواه اهل فلوریدا بود که در ماه نوامبر کرسی های کنگره را تغییر داد. نماینده دیگر ، ماریا الویرا سالازار ، کنگره تازه انتخاب شده ، نیز در منطقه میامی-داد جای گرفت. (مرتبط: مدیکر برای همه ، ترس از سوسیالیسم ممکن است باعث شده که مردم لاتین در فلوریدا رای قرمز بدهند)

حتما بخوانید:
DOJ از فیس بوک شکایت کرده و ادعا کرده است که این شرکت علیه کارگران آمریکایی تبعیض قائل شده است

او همچنین یکی از انگشت شماری از قانونگذاران فعلی و ورودی است که در یک ماه گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده است. دو قانونگذار جمهوری خواه گفتند که آنها هفته گذشته مثبت بودند و رئیس DCCC گیلاس بوستوس گفت که این هفته گذشته مثبت است.

GOP Sens ریک اسکات و چاک گراسلی نیز طی دو هفته گذشته مثبت بوده اند و همچنان در انزوا به سر می برند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید