کارشناسان در حال ارزیابی برنامه بایدن برای محدود کردن COVID-19 هستند


مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور منتخب جو بایدن به شدت بر روی برنامه وی برای مهار ویروس کرونا متمرکز بود ، اما برنامه بایدن برای پایان دادن به بیماری همه گیر ویروس کرونا چیست؟ با افزایش پرونده ها در این کشور و بایدن که خود را برای انتقال به کاخ سفید آماده می کند ، کارشناسان وزن می کنند.

بایدن و دموکرات ها مرتباً از نظر ارتباطات و سیاست ها از واکنش دولت ترامپ به بیماری همه گیر ویروس کرونا انتقاد می کنند. دموکرات ها اغلب متحدان و جمهوری خواهان ترامپ را به دلیل عدم دستیابی به استراتژی ملی برای آزمایش و ردیابی تماس ها مورد انتقاد قرار داده اند. هدف از طرح بایدن تصحیح این موارد حذف شده است ، اما برخی هشدار می دهند كه آمدن بایدن برای برخورد شدید با مشت دولت فدرال هنگامی كه وی مسئولیت پاسخ ویروس کرونا در ایالات متحده را در ژانویه گرفت ، هشدار می دهد.

جوئل گریفیت از بنیاد میراث فرهنگی به دیلی کالر گفت که وقتی از نزدیک به برنامه های بایدن برای ویروس کرونا نگاه می کنید ، “تمرکز بیشتر روی هزینه های دولت و تغییر ساختار اقتصادی است.”

یکی از جنبه های برنامه ویروس کرونا ، بایدن “اجرای آزمایش و ردیابی گسترده” است. بخشی از این طرح شامل “دو برابر[ing] تعداد سایتهای آزمایش ، اگرچه تا زمانی که دیگر ردیفی وجود نداشته باشد ، آنها به افزایش تعداد آنها ادامه خواهند داد. با این حال ، س questionsالاتی در مورد میزان نفوذ دولت فدرال در راه اندازی سایت های آزمون باقی مانده است. این امر به این دلیل است که بیشتر سایت های آزمایش توسط داروخانه ها با هماهنگی مقامات ایالتی و محلی اداره می شوند ، اگرچه طبق گفته وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی برخی از سایت ها توسط دولت فدرال حمایت مالی می شوند.

بایدن همچنین می گوید که طرح وی “شورای آزمایش همه گیر برای انجام یک کارزار گسترده ملی و دسترسی منظم ، مطمئن و رایگان به آزمایش برای همه ، از جمله هر کارگری که برای کار فراخوانده شده است” ایجاد خواهد شد. با این حال ، وب سایت وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه “سایت های آزمون مبتنی بر جامعه برای COVID-19” می گوید که آزمایش رایگان اکنون در همه 50 کشور در دسترس است. (مرتبط: بیایید نگاهی بیندازیم که چه کسی ویروس کرونا را کوچک شمرده است؟)

حتما بخوانید:
عکس آلتهای تناسلی مردان و اندازه طبیعی آلت تناسلی |دکتر جباری

تیم هیل ، گزارش شده در ماه اکتبر ، می خواهد آزمایش را 7 برابر کند. با این حال ، گریفیت اشاره می کند که ایالات متحده “آزمایشات زیادی را مشاهده کرده است ، ما در سرانه آزمون شماره یک جهان نیستیم ، اما مطمئناً در حال بالا رفتن رتبه بندی هستیم.”

به گزارش جهان سنج ، ایالات متحده بیش از هر کشور دیگر در جهان آزمایش کرده و بیش از یک میلیون آزمایش بیشتر از اکثر کشورهای غربی دارد. طبق پروژه پیگیری COVID ، ایالات متحده در حال آزمایش روزانه دو میلیون آمریکایی است.

به گفته پولیتیکو ، شورای آزمایش همه گیری همچنین وظیفه ایجاد نیروی کار پیگیری قرارداد ملی 100000 کشور را دارد. با این حال ، زنبور ساکرامنتو در ماه جولای گزارش داد که بخش بزرگی از 10 هزار دستگاه نظارت بر ویروس کرونا در کالیفرنیا استفاده نشده است.

وب سایت مبارزات انتخاباتی بایدن همچنین دارای این مباهات است که بایدن بارها و بارها خواستار مأموریت ها و مسدود کردن ماسک ها در سراسر کشور شده است.

با این حال ، گریفیت گفت: “چه رئیس جمهور ترامپ باشد و چه رئیس جمهور بایدن ، دولت فدرال اختیار اعمال قانون اساسی برای اعمال محاصره های ملی یا پنهان کردن دستورات را ندارد. چنین تلاشی غیرقانونی ، غیرقانونی ، مخرب اقتصادی و غیرضروری خواهد بود. ایالت ها توانایی اجرای این اقدامات بهداشت عمومی را دارند. گریفیت اضافه كرد ، “تلاش برای اجرای یك مأموریت در سطح كشور یا بستن میله ها یا محدود كردن ظرفیت – دولت فدرال این قدرت را نخواهد داشت كه ایالت ها را مجبور كند.”

اسکات گوتلیب ، کمیسر سابق اداره غذا و دارو ، در ماه نوامبر به چهره ملت گفت که “ما بر سر آنچه که من فکر می کنم دوگانگی کاذب است ، یک مرد کاه ، از نظر سیاسی جنگیده ایم که این واقعاً یک انتخاب است. بین قفل و بدون قفل. و این مورد نیست. ما نیازی به بستن کشور ، بستن تجارت نداریم ، به مردم بگوییم که برای کنترل برخی از ویروس ها مجبورند در خانه بمانند. کنترل کاملی بر این ویروس نخواهیم داشت. این یک ویروس آلوده است. گسترش خواهد یافت ، اما نیازی به انتشار در سطوح و با سرعتی نیست که فشار رو به سیستم بهداشتی وارد می کند. “

حتما بخوانید:
در اینجا قانونگذارانی هستند که پس از گفتن به شما از ماندن در خانه خودداری کردند

https://www.youtube.com/watch؟v=zvV-zWcnyp4

بایدن همچنین گفت که به جای ادامه تعقیب دولت ترامپ برای همکاری های خصوصی و خصوصی ، به قانون ساخت دفاع مراجعه خواهد کرد.

گریفیت به تماس گیرنده گفت: “شواهد کمی وجود دارد که اشاره به قانون ساخت دفاع واقعاً سرعت اقتصاد ما را برای تولید تجهیزات و کالاهای مورد نیاز تسریع می کند.” “در واقع ، ما دیده ایم که بخش خصوصی ما خیلی سریع به سمت تهیه این کالاها حرکت می کند. تا حدی ، این موفقیت به این دلیل است که ما دولت های ایالتی و محلی را در خرید بسیاری از این موارد مشارکت داده ایم. در واقع نیازی به فرماندهی این امکانات نبود. آنها خودشان تهیه کردند. “

Operation Warp Speed ​​نیز مورد توجه تیم بایدن قرار گرفته است. وب سایت بایدن برای عملیات Warp Speed ​​می گوید: “فاقد رهبری جامع ، چشم انداز جهانی یا استراتژی تأمین بودجه لازم برای انجام این مأموریت یا تأمین اعتماد آمریکایی های وابسته به موفقیت آن است.”

برای موفقیت برنامه بایدن ، گریفیت می گوید بایدن باید از استراتژی های برخی از فرمانداران کشور مانند اندرو کوومو ، فرماندار دموکرات نیویورک ، منحرف شود. “تأکید در اینجا باید بر حمایت از آسیب پذیرترین افراد جامعه باشد. وی گفت: متأسفانه ، ما شاهد این هستیم که تعدادی از استانداران در این کار کوتاهی می کنند. یک برنامه خوب برای مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا باید “به حمایت از افراد آسیب پذیر متمرکز شود ، در حالی که به شهروندان مطیع قانون اجازه بازگشت به زندگی خود را می دهد.” هم به دلایل اقتصادی و هم به دلایل بهداشت روانی و معنوی. “
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید