کاخ سفید اعلام کرد که روز جمعه Pfizer مجوز استفاده اضطراری برای واکسن ویروس کرونا را ارائه می دهد


الکس هازارد ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی روز پنجشنبه در جلسه کاخ سفید گفت ، Pfizer قصد دارد مجوز اضطراری (EUA) را برای واکسن ویروس کرونا به سازمان غذا و دارو (FDA) ارائه دهد.

هازارد در اولین جلسه توجیهی گروه ویژه ویروس کرونا در کاخ سفید در گفتگو با خبرنگاران ، هازارد خاطرنشان کرد که Moderna به زودی از FDA برای واکسن خود پیروی می کند.

هازارد گفت: “ما بزرگترین تحقیق ، توسعه ، تولید ، توزیع و بسیج زیست دارویی را با مشارکت وزارت دفاع ایجاد کرده ایم و حمایت بی دریغ رئیس جمهور ترامپ در مورد این موضوع نتیجه می دهد.” “ما در حال مشاهده نتایج هستیم. آنها گفتند که نمی توان این کار را کرد ” (ترامپ می گوید واکسن ویروس کرونا تا ماه آوریل در دسترس “کل مردم” قرار خواهد گرفت – اضافه می کند “فقط زمان نشان می دهد” چه کسی در این زمان در WH خواهد بود)

نگاه میکنم:

در اوایل جلسه توجیهی ، دکتر آنتونی فاوسی ، ایمونولوژیست اصلی گروه کاری ، گفت که کار مدرن و فایزر شاهدی بر پیشرفت سریع پیشرفت دولت و شرکت های خصوصی در تولید واکسن طی یک سال گذشته است. . وی افزود که 94٪ و بالاتر از سطح کارآیی هر دو واکسن تقریباً با سطوح بدست آمده توسط واکسن سرخک مطابقت دارد.

ژنرال گوستاو پرنا معاون رئیس جمهور ، مایك پنس ، رئیس گروه كاری و رئیس عملیات توزیع Warp Speed ​​، افزود كه طرح توزیع نهایی شده است تا شركت ها و دولت بتوانند دوزها و تجهیزات مرتبط را در سراسر كشور تحویل دهند. ظرف 24 ساعت از زمان ارسال FDA به EUA.

حتما بخوانید:
قیمت تجهیزات پزشکی در سدان

پنس در پایان گفت: “آمریکا هرگز آمادگی بهتری برای مبارزه با این ویروس نداشته است.” “همه ما در این امر با هم هستیم. همانطور که بارها از این تریبون گفتم ، من می دانم که با کمک مردم آمریکا و پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ دهندگان ، همکاری فوق العاده مقامات بهداشت فدرال ، ایالت و محلی و با کمک خداوند بر این مسئله فائق خواهیم آمد. “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید