چگونه هوشمندسازی 6 بخش از ساختمان از مصرف برق و هزینه آن کم می‌کند؟

یک دست رنگ نو یا این که نوسازی یکی از از اتاق ها شاید بخت فروخته شدن یک خانه را بالا برنده شود البته همین موارد، به ندرت منجر ارتقاء ارزش آن می شوند. یک سیستم امنیتی مطمئن و وسایل خودکار علاوه بر همین که حیث خرید کننده را به خانه هوشمند شما محدود می کنند، قیمت مبلغی خانه و قیمت آن را نیز ارتقا می دهند. لوازم خانگی در آشپزخانه در اشکال و اقسام راه‌ها می‌توانند هوشمند شوند. طبیعت انسان همین است که راه‌هایی پیدا کند تا زندگی روزانه را راحت‌تر، ساده‌تر و لذت بخش‌تر کند. پروسه اتوماتیک نمودن و لینک و پیوند وسایل مختلف به هم از سال‌ها پیش آغاز شده است.
تهویه هوشمند دما و رطوبت در واقعیت واگذاری مدیریت کنترل دما و رطوبت به منزل هوشمند می باشد. منزل هوشمند 24 ساعت روز پایش و کنترل دما بخش های متعدد ساختمان را بر اساس دمای مطلوب شما بر عهده داراست که علاوه بر تضمین تهویه مطبوع مناسب، کمتر مصرف انرژی را به ارمغان می آورد. در مدار و سیم کشی سیستم های سیستم های برق خانه هوشمند تمامی سرسیم ها به جای انتقال به کلیدها به داخل تابلو برق هوشمند رفته و به ماژول های مربوط که در سر منش قطعات قرار گرفته اند متصل می شوند.
برای تماشا تجهیزات روشنایی سازگار با بستر internet اشیاء لینکپ “صفحه سیستم هوشمند در دست گرفتن روشنایی” را ببنید. نکته مهمی که در این جایگزینی‌ها باید رعایت شود همین هست که جعبه‌های پشتی کلیدها به جهت کلیدهای هوشمند جدید، مناسب و استاندارد باشد و امکان کارگزاری آن وجود داشته باشد. در واقعیت کلیدهای هوشمند طراحی خاص خود را دارند و میزان عمق اضطراری برای کارگزاری آنان به همین طراحی‌ها بستگی دارد. برای اطمینان از همین آیتم می‌توانید قبل از خریداری کلیدهای هوشمند، کلیدی کارشناسان همین زمینه مشورت کنید.

  • مثلاً، سردرگمی عضو در به یاد‌آوری این‌که کدام دکمه مربوط به کدام چراغ است.
  • اگرچه هر دو برنامه های کاربردی خانه های هوشمند یکسانی را هدف قرار می دهند، Z-Wave مهم مسافت 30 متری تا 10 متری Zigbee است، Zigbee اکثر زمان ها به تیتر پیچیده ترین این دو خیال می شود.
  • منابع تغذیه، ترانسفورماتور، مبدل- اینها دستگاه هایی با معماری پیچیده هستند که برای تغییر‌و تحول پارامترهای جریان الکتریکی در صورت لزوم در یک بخش خاص از مدار یا این که در سراسر مدار طراحی شده اند.
  • نظارت به این معناست که عضو می‌تواند حساس به کار گیری از ایپلیکیشن‌های منحصربه‌فرد و از رویکرد دور، حالت دستگاه‌های متصل را در دست گرفتن کند.
  • امروزه می توان یک تراشه برنامه ریزی شده را به هر کدام از ساکنین خانه متصل کرد و سیستم ها را هنگام عبور و مرور از طریق خانه هوشمند تنظیم کرد.

تمامی محصولات و سرویس ها خانه هوشمند هانتا دارای گارانتی اعتبار 24 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله هستند. همین سیستم حدود هفت سال هست که وارد جمهوری اسلامی ایران شده و در درحال حاضر به‏ روز شدن و رویش ‏کردن هست و از آنجا که بها انرژی رو به افزایش هست افراد به مرور ترجیح می‏ دهند از آن در خانه‏ هایشان به کارگیری کنند. یکی از از مزیت‏های اساسی همین سیستم مصرف بهینه است، چرا که فرد بر تک ‏تک قطعات مصرف‏ کننده در دست گرفتن دارد. ولی همین به آن مضمون‌ نمی باشد که از همین قطعات کاهش استعمال می ‏شود، بلکه مصرف بهینه می‏شود، به طوری‏که به عنوان مثال در حوزه گرمایش، همان دمای مد حیث فراهم می ‏شود، البته درنهایت حرارت مهم پرت کمتری تامین می‏شود. در همین سیستم سورس‏های آئودیو و کلیپ ویدیو در ساختمان کار گذاشته می‏شود و ساختمان به یکسری زون تقسیم می‏شود. درواقع در همین سیستم یک منبع وجود دارااست و یک پخش‏کننده به این ترتیب هر فرد از روی آن سورس موزیک مورد عشق خویش را پخش می‏کند.

کیت خانه هوشمند

یا یک اکران سرگرمی برای یک اتاق مشخص و معلوم کنید که کلیدی فعال شدن آن چراغ اتاق واضح و ترانه پخش شود. در واقع هزاران چیز است که می توانید کلیدی تولید منزل هوشمند آن ها را زیر در اختیار گرفتن خود درآورید. جارو برقی های روباتی که هنگامی در خانه نیستید تمامی اتاق ها را تمیز می کنند. وسایل آشپزخانه که از منش بدور در دست گرفتن می شوند و پریزهای هوشمندی که نسبتاً هرچیزی به دیوار متصل شود را کنترل می کنند. ترموستات‌های هوشمند، مثل Nest از شرکت Nest Labs، حیاتی Wi-Fi یکپارچه عرضه می شوند که به کاربران قابلیت و امکان می دهد دمای منزل را برنامه‌ریزی، نظارت و از خط مش به دور کنترل کنند.
دسته‌بندی نشده
فرآیند در اختیار گرفتن را می توان از شیوه internet یا حساس به کار گیری از نتورک WIFI خانگی شما انجام داد. بله شما می توانید اهمیت استفاده از تلفن ملازم خود هم این کار را انجام دهید. بله ، کلیه وسایل منزل هوشمند آسانه بصورت مستقیم و فارغ از نیاز به دستگاه مرکزی به internet متصل میشوند. لوازم از طرز نتورک وای فای محل به سرور اینترنتی آسانه متصل میشوند. حساس هوشمند کردن محیط زندگی و کار، آسایش را به جهت خود و دیگران تضمین خواهید کرد. در خانه یا محل عمل اهمیت هوشمند سازی لوازمی از قبیل روشنایی ، سرمایش و گرمایش ، سیستمهای صوتی و چهره‌ای و … به طور همزمان از چند مزایا بهره مند خواهید شد.

حتما بخوانید:
برج خنک کننده ، کولینگ تاور ، قیمت فروش برج خنک کننده فایبرگلاس و فلزی

جمع بندی کلی آتی خانه هوشمند :

نمایی تشکیل شده از شش ضلعی های که هر کدام به شش مثلث متساوری الضلاع تقسیم شده اند. این مثلث ها اهمیت اعتنا به مقدار دریافت نور در سا‌عتها گوناگون گشوده یا این که بسته می شوند و نور ورودی را در اختیار گرفتن می کنند. نمای هوشمند همین برج ها دارای توحه به شرایط اقلیمی حیطه طراحی شده تا میزان اخذ انرژی از نمای آن ها در اختیار گرفتن شود. برج های البحر در 29 طبقه اجرا گشته اند و در زمره ساختمان های بلند هوشمند دسته بندی می شوند. همینطور به جهت تحلیل هرچه بیشتر محیط بیرون و بیرون خانه می‌توانید از دوربین های بی سیم استفاده کنید. دوربین را به یک منشا برق متصل نمایید و سپس واضح فرمایید پس از انجام این مراحل می‌توانید تصاویری زنده در در موبایل، تبلت و یا مرورگر خود ببینید.

آشنایی سریع اساسی محصولات ما

شماره تلفن خویش را وارد نمایید تا همین مکتوب با ارزش را برای شما ارسال کنیم. هیچ‌کس دوست ندارد به خاطر سرقت و دزدی که این روزها روبه‌افزایش است، تمام بودجه خود را از دست بدهد و حتی جانش درخطر بیفتد. تعریف‌و‌تمجید سطوح گوناگون دسترسی برای ساکنین یا کسانی که به خانه هوشمند منزل رفت‌وآمد می‌کنند. تعریف‌و‌تمجید سناریوهای متعدد مثل سناریوی صبح بخیر، استراحت، مطالعه، شام، میهمانی و تهیه و تنظیم خودکار بخش اعظمی از کارهای روزانه اهمیت فعال نمودن سناریوهای مختلف. ذخیره نام، آدرس اینترنتی و وبسایت من در مرورگر به جهت وقتی که مجدد دیدگاهی می‌نویسم.

کنترل خانه از هر کجا

مثلاً، تمام چراغ‌های اتاق نشیمن را در یک مجموعه و چراغ‌های طبقه‌ی تحت را در تیم دیگری قرار بدهید تا بتوانید همه‌ی آنها را دارای نیز در دست گرفتن کنید. مثلا تنها کلیدی گفتن عبارت «Movie Time» چراغ‌های اهمیت خاموش و سایر ‌لامپ‌ها اندک خانه هوشمند نور می گردند و محیط برای دیدن فیلم مورد علاقه‌تان فراهم می‌شود. حتا می‌توانید برنامه‌يی تنظیم کنید که زمانی در باز میشود چراغ‌های حیاط پر‌نور شوند. نصب یک سیستم فناوری منزل هوشمند راحتی صاحبان منزل را آماده می کند.
برای یک مدار الکتریسیته معمولی، مکانیزمی می باشد اهمیت یک لغزنده محصور در جعبه ای به ابعاد یک سوئیچ و همینطور اساسی کارایی واضح / خاموش است. بنابراین، هر خانواده حساس داشتن بضاعت های مالی، سعی می نماید مسکنی طبق حساس استانداردهای زندگی مدرن خریداری کند یا این که بسازد. آن‌ها نیکی صرفا به شما اجازه می دهند فضا را به صحت برنامه ریزی کنید، بلکه حداکثر راحتی و راحتی را به جهت صاحبان تضمین می کند. روشنایی – این تجهیزات به شما قابلیت می دهد طرح های متفاوت نور را ایجاد کنید و آنها را به عضو تنظیم کنید و کنترل راحت را ارائه دهید. این کیت شامل یک مرکز کنترل، یک دوربین فیلمبرداری، یک حسگر باز و یک حسگر حرکت است که می‌توان آن را کلیدی یک رله یا یک سوکت هوشمند جفت کرد تا هنگامی که شخصی ظواهر می‌شود، نور به طور خودکار روشن می‌شود. در صورتی که واقعاً هر بار از قبض انرژی خود شگفت زده می شوید، پریز برقی بخرید که مقدار مصرف انرژی را اندازه گیری می کند.

مرحله دوم: هوشمندسازی پریزهای برق

فیلم های دیگر تصورات تخیلی از منزل هوشمند را نشان می دهد که از لحاظ علمی بعید به حیث می رسد. استفاده از محصولات و همینطور پياده‌سازی سامانه‌ی هوشمند پيشنهادی کمپانی استیلا سوای نياز به تغيير در سيم‌کشی ساختمان های ساخته شده و یا این که در اکنون تولید امکان‌پذير است. هرچه حالت اقتصادی مرز و بوم دارای معضل بیشتری مواجه شود، سوراخ طبقاتی عمیق‌تر شده و مطابق آمارها مقدار جرائمی مانند سرقت ارتقاء می‌یابد. در چنین شرایطی حفاظت از امنیت خانواده و دارایی‌ها در فضای منزل که محل آرامش است از روش منزل هوشمند آماده می شود.

بازار فعالیت هوشمند سازی ساختمان

در بعضا گونه ها دوربین و مانیتور نیز بر روی قفل موجود می باشد و دسته های جدیدتر بضاعت و توان تشخیص چهره عضو را هم دارند. در حالی که سیستم‌های هشدار معمولی مطمئنا می‌توانند از خانه شما مراقبت کنند، امنیت هوشمند می‌تواند شامل چراغ‌ها، قفل‌ها، حسگرها، دوربین‌ها و زنگ‌های درب بهم دارای ربط باشد که تحلیل و در دست گرفتن بیشتری را ممکن می‌سازد. این فناوری به‌ویژه زمانی که از خانه به دور هستید، موءثر است، زیرا در هر جایی که تلفنتان به internet دسترسی دارد، از آن به کار گیری می‌کنید و احتمالاً مزاحمان را قبل از اینکه آسیبی وارد کند، می‌ترسانید. مثلا با ارتقاء دما تا میزان ای معلوم سیستم سرمایش خویش بخود پر‌نور می شود. برای این که بخش های مختلف خانه هوشمند بتوانند به راحتی اهمیت هم و مهم در اختیار گرفتن کننده مرکزی رابطه برقرار کنند، واجب است رویکرد ارتباطی معین و تمجید شده ای وجود داشته باشد.
شاید در ظواهر هوشمندسازی ساختمان فراوان پیچیده به لحاظ برسد البته تیم معماری آد از سطح طراحی ویلا و گونه های خانه‌های مسکونی، تجاری و اداری تا هوشمندسازی کل فضا در کنار شماست. همین مراحل ساده سازی شده‌اند تا بتوانید خیلی سریع و ریلکس به مقصودتان برسید. از منظر امنیت خانه، منزل هوشمند شامل سیستم هشدار، درها و پنجره ها، قفل‌ها، آشکارساز دود، دوربین‌های محاسبه و همه‌ی سنسورهایی که به آن متصلند هم می‌شود. این یک عدد از آن دستگاه‌های کوچکی میباشد که می‌تواند دستگاه‌های گنگ موجود شما را اساسی هزینه کم هوشمندتر کند. یک بلستر IR/IF می‌تواند نیز به دستگاه تلفن همراه و هم به وسایل کنترل از راه بدور شما مثل پنکه‌های مبنا یا این که سقفی، شومینه، واحدهای AC قابل حمل و پرده‌ها متصل شود.
خیلی از کمپانی‌های بزرگ لوازم الکترونیکی گونه های گجت‌های هوشمند را تولید می نمایند که به راحتی می‌توانید به شکل تکی هم از آن‌ها به کارگیری کنید. انگیزه خیلی از اشخاص برای اتوماتیک نمودن وسایل منزل مانند سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، صرفه جویی در مصرف انرژی و اندک کردن هزینه‌ها است. همین سیستم‌های هوشمند به شتاب و دارای توجه کافی دمای خانه را تهیه می کنند تا از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنند.
از آنجا که غالبا سرقت از منازل زمان خالی بودن آن‌ها حادثه می‌افتد، این قابلیت تاثیر متعددی در ساخت امنیت خانه دارد. حساس پریز هوشمند می‌توانید میزان رطوبت و دمای محیط را زمانی که جریان برق وصل می‌گردد کنترل کرد. ممکن می باشد گلخانه و یا این که محیط فعالیت و زندگی شما در نیاز به رطوبت داشته باشد و یا بخواهید از رویکرد بدور دمای این مکان ها را تهیه و تنظیم کنید. مزیت دیگر همین کار، به عبارتی طور که پیش از این نیز به آن اشاره شد؛ کمتر مصرف انرژی و خطرات مربوط به اتصال برق است. احتمالا دیده‌اید که در هتل‌ها یا واحدهای صنعتی و اداری بزرگ از قفل دیجیتال کارتی استفاده می‌شود. همینطور این قابلیت وجود دارد تا فارغ از شبکه وای فای و صرفاً از نحوه اتصال مستقیم موبایل به وسیله هوشمند آن را کنترل کرد. برای همین عمل می بایست وسیله را به حالت AP ست کنید و اهمیت وای فای تلفن همراه به آن متصل شوید. به طور کلی، معماری لامپ‌های هوشمند به جهت حالتی‌که فقط می‌خواهیم چندین لامپ منزل را هوشمند نماییم کاربردی می باشد و برای هوشمند سازی پایه‌ای‌تر و کامل‌تر خانه، استعمال از کلید هوشمند نحوه مطلوب است. عصر مجازی هوشمندسازی بوسیله طراحان خلاق دوره های مجازی اساسی بهترین میزان مرغوب بودن و با در حیث گرفتن تازه ترین متدهای آموزش مجازی برگزار شده هست تا قابلیت و امکان فراگیری مهارت های لازم در رده ی عصر های حضوری در اختیار کارآموزان قرار گیرد. زمان ی مجازی هوشمند سازی برای اشخاص عشق و علاقه مندی که نسبت به کمپانی در زمان های حضوری اهمیت حصر هستند فرصتی استثنایی را مهیا کرده تا اهمیت بهترین میزان مرغوب بودن در خدمت کارآموزان باشد. اهمیت اعمال چنین برنامه ای شما هیچ وقت در خانه‌ای بدون‌نور راه و روش نمی‌روید. دستگاه های یک خانه هوشمند به یکدیگر متصل هستند و می قدرت از یک نقطه مرکزی به آن ها دسترسی پیدا کرد، مثل تلفن هوشمند، تبلت، لپ تاپ یا کنسول بازی. قفل در ها، تلویزیون ها، ترموستات ها، مانیتور های خانگی، دوربین ها، چراغ ها و حتی وسایلی مثل یخچال را می اقتدار از طریق یک سیستم اتوماسیون به نقل از خبرگذاری خانگی در اختیار گرفتن کرد. این سیستم بر روی تلفن ملازم یا بقیه دستگاه های کانال کارگزاری شده است و عضو می تواند برنامه های وقتی را برای اعمال بعضی تغییرات ساخت کند. شما می‌توانید ساعاتی پیش از ورود به منزل دارای اتصال به internet از پخته شدن شام، روشن بودن سیستم گرمایشی مرکزی، تروتمیز بودن و کشیده شدن پرده‌ها یا این که واضح بودن اجاق گاز اطمینان خاطر پیدا کنید. در صورت مشاهده‌ی لغت ها رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر حذف شده و دسترسی وی به وبسایت جدا خواهد شد. در زومیت شما حاذق به تغییر تصویر پروفایل خود هستید، هر گونه تصاویر زننده، مستهجن، بی‌ربط و توهین آمیز حذف خواهد شد. شاید برای شما هم پیش آمده است که هنگامی از منزل خارج می‌آیید یا این که به جهت مدتی به سفر می‌روید، از اتفاقاتی که ممکن است در منزل بیفتد و شما از آنان بی‌خبرید،‌ در گیر نگرانی شوید. تردیدهایی زیرا ذیل گاز را خاموش کردم؟ دزدگیر را فعال کردم؟ بچه‌ها در منزل سرگرم انجام تکالیف هستند یا دارند تلویزیون بازدید می‌کنند؟ ممکن هست آرامشی را که قصد داشتید در مسافرت به دست آورید، از شما بگیرند.

حتما بخوانید:
طراحی و ساخت دستگاه تصفیه خانه فاضلاب

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrabuy stripe accountMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren siteler