“چون مردم را عفو می کنید”: تولسی گابارد لیست کوتاهی از نام های ترامپ دارد


تولسی گابارد ، سخنگوی دموکرات هاوایی روز پنجشنبه پیشنهاد داد که رئیس جمهور دونالد ترامپ برای جولین آسانژ و ادوارد اسنودن عفو ​​کند

“نامزد سابق ریاست جمهوری نوشت:”. @ RealDonaldTrump همانطور که به مردم عفو می کنید ، لطفاً کسانی را که با فداکاری بزرگ شخصی فریب و جنایت مردم را در این ایالت عمیق افشا کرده اند ، عفو کنید. (مربوط می شود: “من دعوت نشده ام”: تولسی گابارد می گوید DNC از او خواسته است “به هیچ وجه” شرکت نکند)

گبارد شامل ویدئویی بود که چند هفته قبل منتشر کرد و خواستار حمایت از قانون پیشنهادی خود برای محافظت از افشاگران و لغو هزینه های اسنودن و آسانژ شد.

ویدئوی گابارد در تاریخ 6 اکتبر ضبط شده است: “به من بپیوندید و برای کنگره فشار بیاورید: قانون دو حزب خود را تصویب کنید (HRes1162 ، HRes1175 ، HR8452) که خواستار رفع اتهامات علیهsnowden و Assange و اصلاح قانون جاسوسی است.”

اسنودن ، مأمور سابق امنیت ملی که از سال 2013 در روسیه در تبعید به سر می برد ، در مصاحبه ای که روز چهارشنبه منتشر شد با گلن گرینوالد صحبت کرد و هشدار داد که “جنگ با خبرچین ها” بعید است در طول دولت به تأخیر بیفتد. به رهبری جو بایدن رئیس جمهور منتخب و کامالا هریس رئیس جمهور منتخب.

حتما بخوانید:
نشست مشترک روسای گمرکات ایران و ترکمنستان در خصوص افزایش تجارت

“این یک مسئله حزبی نیست. این افراد از اوباما حمایت می کنند و همه ما در مورد اتفاقاتی که در دولت ترامپ رخ داده است می دانیم. اسنودن توضیح داد: اما وقتی به آن به عنوان یک روند ، به عنوان یک پویا نگاه می کنید ، آنچه می بینید جرم انگاری روزنامه نگاری است.

اسنودن به آسانژ ، كه هم اكنون در زندان در انگلیس به سر می برد ، اشاره كرد و خاطرنشان كرد كه اگر تغییر سیاسی بزرگی ایجاد نشود ، انتظار نداشت كه رفتار بایدن با افشاگرها با دولت رئیس جمهور سابق تفاوت چشمگیری داشته باشد. باراک اوباما.

“تلاش برای خاموش کردن انتشار حقایق – که برای مردم با ارزش و مهم است ، برای ادامه دموکراسی ، اما برای دولت ناخوشایند است – وقتی می فهمند که این چیزی است که باید پذیرفته شود ، این همان چیزی است که دموکراسی را تعریف می کند ، نه “نه ، ما باید این افراد را زندانی کنیم. اسنودن نتیجه گیری کرد: ما آنها را به چاله ای خواهیم انداخت ، زندگی آنها را نابود خواهیم کرد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید