“چهار سال دیگر می بینیم”: ترامپ اشاره می کند که در سال 2024 در مهمانی کریسمس کاخ سفید کاندید خواهد شد


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در یک مهمانی کریسمس در کاخ سفید اشاره کرد که اگر نتواند پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن را در سال 2020 خنثی کند ، قصد دارد در سال 2024 نامزد شود.

پام پولارد ، رئیس جمهوری سابق اوکلاهما ، زمان خود را در مهمانی کاخ سفید در فیس بوک به اشتراک گذاشت ، جایی که نظرات کوتاه ترامپ به حاضران در آن شنیده می شد. این رویداد یکی از چندین رویداد تعطیلاتی است که توسط دولت ترامپ برنامه ریزی شده است و به گفته منتقدان ، دستورالعمل های فاصله اجتماعی را نقض می کند.

در این فیلم ترامپ شنیده می شود: “چهار سال باورنکردنی گذشت”. “ما تلاش می کنیم چهار سال دیگر بدست آوریم ، اما در غیر این صورت چهار سال دیگر یکدیگر را خواهیم دید.”

ترامپ با اشاره به جلسات مختلف جلسات قانونگذاران ایالت جمهوری خواه به مناسبت انتخابات افزود: “بسیاری از اتفاقات بزرگ در حال وقوع است.” (مرتبط: گزارش: رودی جولیانی درباره گرفتن بخشش پیشگیرانه با ترامپ بحث می کند)

ترامپ و متحدانش برای خنثی کردن نتایج انتخابات ویسکانسین و پنسیلوانیا دو چالش قانونی جدید مطرح کرده اند. هدف از طرح دعوی در مورد مبارزات انتخاباتی ترامپ در ویسکانسین بیش از 220 هزار برگ رای گیری است که گفته می شود اشتباه شمرده شده اند. مایک کلی جمهوری خواه پنسیلوانیا همچنین از دادگاه عالی ایالات متحده (SCOTUS) خواست پیروزی بایدن در پنسیلوانیا را لغو کند.

دادگاه عالی پنسیلوانیا روز شنبه تقاضای تقریباً یکسان کلی را رد کرد.

حتما بخوانید:
قیمت تجهیزات پزشکی در سدان

چالش های حقوقی ترامپ در آریزونا ، جورجیا ، میشیگان و نوادا کنار گذاشته شده یا پس گرفته شده است و سایر چالش های وی در حال کاهش است.

سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مکنانی قبل از روز شکرگذاری گفت که ترامپ انتخابات را به رسمیت نمی شناسد تا زمانی که کالج انتخابات پیروزی بایدن را رسماً تأیید کند. کالج انتخاباتی رأی رسمی خود را در 14 دسامبر برگزار می کند و مبارزات انتخاباتی ترامپ تا 8 دسامبر فرصت دارد تا به تمام اختلافات قانونی پایان دهد.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید