“چرا Dems Hate Rock ‘n’ Roll؟”: تد کروز با استقبال از ون موریسون ، اریک کلپتون ، تنها در برابر لاک


تد کروز ، سناتور جمهوری خواه تگزاس ، در توئیتر خود از یک آهنگ جدید در برابر اسطوره راک اند رول ، اریک کلپتون و ون موریسون حمایت کرد.

ورایتی روز جمعه گزارش داد ، تک آهنگ بلوز با عنوان “Stand and Deliver” توسط موریسون نوشته شده است و توسط Clapton اجرا شده است و از کمپین Save Live Music موریسون پشتیبانی خواهد کرد.

کروز توئیتی همراه با پیوند به خبر نوشت: “این کنایه غنی است.” “دموکرات ها بسیاری از حوزه های انتخابیه اصلی خود را از بین می برند: هالیوود ، برادوی ، ورزش های حرفه ای و راک اند رول. به کلاپتون و وان موریسون تبریک می گویم که جسارت مخالفت با نشانه های فضیلت و محافظت از هزاران کار هنری را دارند. “

کروز ادامه داد: “هر دو می توانیم: (1) مردم را ایمن نگه داریم و (2) هنر را نجات دهیم.” “چرا دامس از راكل اندرول متنفر است؟”

موریسون ، متولد ایرلند ، منتقد صریح محاصره انگلستان ، پیش از این سه ترانه پاییزی را در پاییز علیه محاصره منتشر کرده بود: “

حتما بخوانید:
Gop Strategist می گوید ، بایدن برای مبارزه با ویروس کرونا و بازیابی اعتماد به نفس منحصر به فرد است

طبق گزارشات دریافت شده ، درآمد حاصل از این آهنگ به صندوق مالی موریسون ، “که به نوازندگانی که در نتیجه ویروس کرونا و اقدامات انسداد ناشی از آنها با مشکل روبرو می شوند ، کمک خواهد کرد” می رسد.

کلپتون ، که کمبود رویدادهای موسیقی زنده در دوران ویروس کرونا را “عمیقا ناراحت” خواند ، به Variety گفت که موسیقی زنده “ممکن است هرگز بهبود نیابد”.

“بسیاری از ما هستیم که از وانگ و تلاش های او برای نجات موسیقی زنده حمایت می کنیم. او الهام بخش است. ” “ما باید بایستیم و حساب شویم ، زیرا باید راهی برای برون رفت از این آشفتگی پیدا کنیم. جایگزین ارزش فکر کردن را ندارد. “

موریسون ضبط Clapton را که در 4 دسامبر منتشر خواهد شد ، “خارق العاده” خواند و “که به وضوح در میان بسیاری از افراد ناامید کننده ما طنین انداز خواهد شد.

وی گفت: “باعث خوشحالی است که می بینیم بسیاری از نوازندگان با استعداد از حمایت دولت قابل توجهی برخوردار نیستند ، اما ما می خواهیم به آنها اطمینان دهیم که ما هر روز سخت تلاش می کنیم تا برای بازگشت موسیقی زنده لابی کنیم و صنعت خود را نجات دهیم.”

موریسون و کلاپتون نیز منتقدان خود را در توییتر داشتند:
منبع: outlandernews.ir

حتما بخوانید:
گزارش: رودی جولیانی درباره گرفتن عفو ​​پیشگیرانه با ترامپ گفتگو می کند

دیدگاهتان را بنویسید