چرا اتحادیه های معلمان از فرزندان ما متنفر هستند؟


در طی شیوع ویروس کرونا ، اتحادیه های صنفی معلمان از آموزش شخصی به عنوان اهرمی برای جهت دهی مجدد خواسته های خود استفاده کردند. آنها همچنین سابقه مذاکره در مورد مزایای سیاسی را دارند ، بدون توجه قابل توجه به سلامت روحی و جسمی کودکان ، که گویا اصلی ترین نگرانی آنها است.

علی رغم این واقعیت که براساس مرکز تحقیقات هفته آموزش ، تنها 5٪ معلمان خود را “بسیار لیبرال” و 29٪ “لیبرال” معرفی می کنند ، اتحادیه های صنفی معلمان در حال پیگیری سیاست مترقی و تبدیل شدن به تکیه گاه اصلی حزب دمکرات هستند. این مدت طولانی در طی بیماری همه گیر COVID-19 ادامه داشت.

به گزارش روزنامه دیلی وایر ، معلمان متحد لس آنجلس (UTLA) خواستار لغو پلیس و مراقبت های پزشکی برای همه قبل از حق بازگشایی مدارس شدند.

واشنگتن ، دی سی – 22 مه: لیلی اسکلسن گارسیا ، رئیس انجمن ملی آموزش ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در پایتخت ایالات متحده در 22 مه 2018 در واشنگتن سخنرانی می کند. (عکس: آرون پی. برنشتاین / گتی ایماژ)

UTLA تهدید کرد که در ژانویه سال جاری اعتصاب خواهد کرد و این منجر به معامله ای با مدرسه یونایتد لس آنجلس (LAUSD) می شود که می تواند سیستم را ورشکسته کند. UTLA بازگشته است تا این ادعاهای گران قیمت و مترقی را از طرف ویروس کرونا اعلام کند. براساس گزارش ژوئیه دیلی وایر ، UTLA تا زمان اعمال “توقف قانونی” در مدارس منشور ، پلیس محافظت و Medicare برای همه و مالیات بر ثروت از بازگشایی مدارس جلوگیری خواهد کرد.

به گفته وال استریت ژورنال ، UTLA همچنین معامله ای را منعقد کرد که معلمان را موظف می کند بیش از چهار ساعت در روز کار نکنند و مدارس را از انجام آموزش مستقیم آنلاین از طریق سیستم عامل چت ویدیویی در طی همه گیر شدن منع می کند.

لس آنجلس تنها مکانی نبود که اتحادیه های معلمان از همه گیری برای پیگیری برنامه های سیاسی خود استفاده می کردند. واشنگتن پست در اواخر ماه اوت گزارش داد كه اتحادیه های معلمان فلوریدا از طرح این ایالت برای بازگشایی مدارس در پاییز امسال شكایت كرده اند. به گزارش وال استریت ژورنال ، همچنین در اواخر ماه اوت ، اتحادیه معلمان در نیویورک تهدید به اعتصاب برای افتتاح مدارس خصوصی کرد. گزارشی از بوستون گلوب اشاره می کند که اتحادیه های صنفی معلمان در ماساچوست با موفقیت شروع سال تحصیلی را به تأخیر انداخته و خواستار باز نشدن مدارس در بسیاری از مناطق هستند. (مرتبط: با میلیونها کارگر فراموش شده در آمریکا ملاقات کنید)

حتما بخوانید:
فقط چند کلیک با خرید تجهیزات پزشکی فاصله دارید

تحقیقات در اوایل سال جاری توسط NWEA نشان داد که به دلیل تعطیلی مدارس مرتبط با ویروس کرونا ، که معلمان برای آن لابی می کنند ، “دانش آموزان احتمالاً در پاییز سال 2020 با تقریباً 63-68٪ موفقیت در خواندن در مقایسه با با سال تحصیلی معمولی و با 37-50٪ موفقیت در آموزش ریاضیات. “

اتحادیه های معلمان همچنین از نفوذ سیاسی خود برای مقابله با اقداماتی که جنسیت بین کارکنان مدرسه و دانش آموزان را جرم انگاری می کند استفاده کرده اند ، همانطور که دو اتحادیه معلمان در رود آیلند در سال 2019 این کار را کردند. نیویورک پست در سال 2016 گزارش داد که معلمان در نیویورک ، آنها بخاطر بدرفتاری یا بی لیاقتی هنوز در “اتاقهای لاستیکی” نگهداری می شوند ، در حالی که هنوز برخی از آنها پرداخت شده اند ، روشی که گفته می شود در سال 2010 پایان یافته است.

بیش از شواهد حکایتی وجود دارد که نشان می دهد بین قدرت اتحادیه های معلمان و میزان پاسخگویی معلمان رابطه منفی وجود دارد. جاناتان لات و لارنس دبلیو کنی از دانشگاه شیکاگو از دانشگاه فلوریدا دریافتند که “افزایش 233 دلار حقوق صنفی برای یک معلم نمرات ریاضی و خواندن را تقریباً 4 درصد کاهش می دهد” و “افزایش هزینه ها از اتحادیه های دانشجویی 14 دلار منجر به کاهش 3 درصدی نمرات ریاضی و خواندن می شود. “

حتما بخوانید:
اوباما ، بوش و کلینتون می گویند برای اثبات ایمنی خود "جلوی دوربین" واکسن ضد ویروس کرونا می گیرند

این مطالعه همچنین نشان داد که بین قدرت مالی اتحادیه های صنفی معلمان و عملکرد دانش آموزان رابطه منفی وجود دارد. مشخص شده است که در ایالتی که سندیکاهای معلمان کمک کم و نسبتاً ضعیفی دارند ، فقط 6٪ اعتصاب معلمان را مجاز می دانند و 47٪ نیاز به ارزیابی معلمان بر اساس عملکرد دانش آموزان دارند. در جایی که اتحادیه های صنفی معلمان قدرتمندترین هستند ، نیمی از آنها اجازه اعتصاب معلمان را می دهند و فقط 12.5٪ به ارزیابی معلمان براساس عملکرد دانش آموزان نیاز دارند.

بنابراین اگر اتحادیه های صنفی معلمان از قدرت مالی و سیاسی خود برای بهبود عملکرد دانش آموزان استفاده نکنند ، پول به کجا می رود؟

روزنامه دیلی کالر در سال 2015 گزارش داد که رندی وینگارتن ، رئیس فدراسیون معلمان آمریکا (AFT) ، حداقل 360 هزار دلار در سال درآمد دارد. حقوق ماهانه وینگارتن 30 هزار دلار است که بیش از 50 درصد حقوق سالانه معلم دبستان است. در جولای 2018 ، انجمن ملی آموزش (NEA) ، بزرگترین اتحادیه معلمان کشور ، اعلام کرد که علی رغم کاهش 50 میلیون دلاری بودجه و از دست دادن 300000 عضو ، غرامت رئیس جمهور خود را افزایش می دهد.

شیکاگو ، ایلنا - 22 اکتبر: سناتور الیزابت وارن (D-MA) (ل) و رندی وینگارتن ، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ، در 22 دسامبر از معلمان خیره کننده شیکاگو در مدرسه ابتدایی کارآگاه اسکار دیدار کردند. 2019 در شیکاگو ، ایلینوی.  (عکس: اسکات اولسون / گتی ایماژ)

شیکاگو ، ایلینویز – OKST. 22: سناتور الیزابت وارن (D-MA) (L) نامزد دموکرات ریاست جمهوری و رندی وینگارتن ، رئیس فدراسیون معلمان آمریکا (AFT) ، در 22 دسامبر 2019 در شیکاگو ، ایلینوی از معلمان خیره کننده شیکاگو در مدرسه ابتدایی Oscar DePriest بازدید کردند. . (عکس: اسکات اولسون / گتی ایماژ)

اتحادیه های صنفی معلمان همچنین سابقه مصرف مقادیر غیر متناسب پول را دارند ، این امر اطمینان از انتخاب نامزدهای دموکرات است. در جریان انتخابات میان دوره ای 2014 ، کالر اعلام کرد که اتحادیه های معلمان بیش از 100 میلیون دلار برای مسابقات کنگره و انتخابات هزینه کرده اند.

“پس از اداره پست ، مدارس یکپارچه ترین فعالیت در آمریکا هستند. [Teachers unions] آنها مبلغ زیادی را به عنوان هزینه جمع می کنند ، آنها اغلب بزرگترین لابی کشور هستند ، بسیار بسیار قدرتمند هستند “، بر اساس بنیاد آزادی اقتصادی ، لامار الكساندر ، وزیر آموزش و پرورش سابق آمریكا گفت.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید